1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA 4 The Lost and Damned

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Nessya, Styczeń 30, 2009.

1. Nessya

Nessya Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam chciałem sie z wami podzielić nowością co znalazłem w necie ...:p na temat dodatku do gta 4 tak mi sie wydaje ze to dodatek chociaż nie jestem pewny w 100% ;D zreszta sami ocenicie YouTube - GTA 4 The Lost and Damned Trailer
    i co o tym myślicie ;) jak to dodatek ciekaw jestem czy będzie na xbxo ... :DD

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ado o

Ado o Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chotomów
    Hahahaha .. O stary...ale żeś aktualnego newsa dowalił .. Tak to dodatek do GTA IV i będzie on EXCLUZYWNY dla X-Boxa. Będzie go można pobrać za pośrednictwem X-Box Live już w Lutym (o ile dobrze pamiętam to 17). Za dodatek będzie trzeba oczywiście zapłacić 1600 Microsoft points czyli równowartość ok 80zł. Dodatek doda Story Mode o długości mniej więcej GTA Vice City, nowe tryby Online, poprawiony system jazdy motocyklem i dwie nowe bronie Granatnik oraz Obrzyn. To chyba tyle.

4. cjb

cjb Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    SILESIA
    Ty to potrafisz znaleźć nowość ;\
    Tak to jest dodatek, dodatkowo jest to exlusive na x0

5. kmiler99999

kmiler99999 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    hahahahaha rozwaliłeś mnie, czekam na dodatek...

6. ziom779997

ziom779997 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ten dodatek to będzie można dostać tylko na Xbox Live? W sklepie tego nie będzie, tudzież w internecie?

7. Ado o

Ado o Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chotomów
    Znaczy podejrzewam że po wydaniu drugiego dodatku do GTA IV Rockstar wypuści jakieś specjalne wydanie... :distress:

8. psubrat

psubrat Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Motocykl w tej grze jest i zawsze będzie gównem.

Wczytywanie...

Poleć forum