1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gta 4 vs Assassin's cread

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez oasis55, Grudzień 27, 2008.

1. oasis55

oasis55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Internetu
    Co waszym zdaniem jest lepsze dostalem wlasnie konsole zaktualizowalem systemik i mam zamiar kupić sobie którąś z tych gier.
    Prosze o podawanie przykładów różnic i ciekawych rzeczy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. cage900

cage900 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zależy co cie bardziej bawi, mi po 3 częściach w 3d seria GTA przejadła sie całkowicie i IV kompletnie nie robi na mnie wrażenia

4. oasis55

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Internetu
    Prosze o wasze opinie. One przeważą nad moim wyborem śmiało.
    :D Ja mało pykałem w gta tylko prawie cale przeszedłem na psp vcs ale tylko dlatego prawie ze skasowalem pamięć przez przypadek. Więc mi sie narazie nie znudzilo ale budzi we mnie podziw assassin's cread
    Narazie moj budzet wynosi 320zl.
    20zl- na kabel hdmi
    100zl- rodzice hyba pozyczą :D narazie
    a 200zostaje na jedna gre(allegro)

Myślałem tez nad farcry 2 i GoW2

5. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    GTA VI..............z prostego wzgledu..........w GTA robiąc co chcesz, spędzisz o wiele więcej czasu niz przy assasinie. Ja sam osobiście przed kupnem x'a napaliłem sie na assasina, ale po pograniu w niego z jakos 5h dobiła mnie taka monotonia, że mi się odechciało kompletnie. GTA maa bardzo duży + jeśli znasz angielski humor Niko czasami Cie powali (bynajmniej ze mna tak było, ogladam wszystkie filmiki, bo na prawde warto).

Ale to jedynie moja opinia :)
    W far cry nie gralem, GoW2 przeszedlem cala..........i znów (wg mnie) jest strasznie przereklamowana (np. zagralem w nia dla 1 sceny z trailera, której jak to się okazało wcale nie było :))

Edit : Nie kupuj Hdmi za 20zł..............chyba, że lubisz hazard, ja wydałem 36 i mimo to (np. cienie) wyglądaja znacznie gorzej :) Jak już coś kupować pewnego :p (chyba, ze ten za 20 zł sobie sprawdzisz u siebie).

6. Brouli

Brouli Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    bierz GTA, jest ciekawsze bo Assasin jest ciekawy ale również bardzo monotonny

7. ghost02

ghost02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław | GG 2005759
    z tych dwoch to napewno gta bo dłużej przy tym posiedzisz a assassina przejdziesz do połowy a reszta to będzie juz to samo :p

8. Uruk

Uruk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    جحيم
    Zdecydowanie GTA IV, przeszedłem ją w lipcu a gram dla rozrywki do dziś.

9. damianwroc

damianwroc Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mając do wyboru te gry, bez wahania wziąłbym GTA IV. Proste Gta to Gta ;)

10. satan

satan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W jakieś części Gta jest również monotonne, kradzież samochodów i zabijanie, ale jednak bym wybrał GTA :p

11. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    GTA4 to według mnie i wielu innych najlepsza gra w tym roku... więc na pewno GTa, AC tylko ładne na screenach i pierwsze 10minut robi wrażenie

Potem nuda, nuda i nuda :D

12. szank

szank Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    K-Pax
    bierz w ciemo gta gdy chcesz grać w jedną grę przez dłuższy czas. Jeśli gry w twoich rękach będą w ciągłej rotacji to kupuj liniowe, krótkie tytuły typu GoW, GoW2, BF-BC (kto powiedział że gry liniowe są złe) . Mimo iż Assasins Cred jest piękny graficznie i ma swój urok jest baaaaaardzo monotonny. Tak więc jeśli miałbym wybierać między AC a GTA4 wybrałbym GTA4. Ale zdanie należy do ciebie.

13. oasis55

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Internetu
    Dzięki temat do zamknięcia. Wybiore GTA 4
    Ale mam jedno pytanie a Far Cry 2 by sie opłacało czy GoW 2 bo w niedlugim czasie kupie jeszcze jedna gre.

P.S
    Czekam na tylko jedna odpowiedz

14. Palik

Palik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żagań
    Stary bierz Far Cry GoW przereklamowany dosyć mocno :p ale ba Twoim miejscu jak już miałbym kupić gre to Fable 2 nie wiem czy lubisz :p Pozdro .

15. chomik01

chomik01 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    legnica
    A ja ci napisze tak :
    W GTA 4 masz wiele wiele i jeszcze raz wiele realistycznych rzeczy np. gdy jedziesz autem i przypierdol.....sz w krawężnik to wypadasz przez przednią szybę . czyli już wiesz gdzie nie robić jak będziesz rozpędzony autem na realu :D
    W assasinie to jest coś takiego jak prince of persia 5 .
    Oby dwie gry są dobrze opracowane ale według mnie gta 4 przy tej grze na prawde można sie ubawić

16. Agron95

Agron95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To zależy od gustu. W przypadku gta4 i assasina jak i w przypadku farcry2 i gow2 wybierasz między zupełnie rożnymi grami gta4 i farcry2 to gry realistyczne a assasin i gow to gry fantastyczne, i zależy co wolisz

Wczytywanie...

Poleć forum