1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA 4 X360 vs PS3-porownanie grafiki.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez misiek8, Maj 2, 2008.

1. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
  2. Lotnik421 Xbox One

3. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: GTA 4 X360 vs PS3-porownanie grafiki.

Wersja na PS'a wydaje mi sie tak jakos bardziej mniej wyrazna

4. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Kolory inne praktycznie tylko... Na Xboxie wyjadą mi się bardziej realistyczne kolory, a na PS3 parę szczegółów wygląda lepiej. Nie ma tu moim zdaniem lepszego/gorszegp

5. DateX

DateX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

zgadzam się obie wersje super wyglądają, zresztą nie tylko grafa się liczy, grywalność, fabuła to jest to. Noi w GTA IV wyszło im super chociaż grafa też jest piekna. ALe posiadacze PS3 mają inny problem, częste zawiechy konsoli, wyczytałem że większości przypadkach zawiesza im sie co pare minut. To ja juz podziękuje :p
    No ale zeszłem z tematu, wg. mnie obie wersje są świetnie jeśli są różnice to na X60 ciut lepsza grafa

6. bartos90

bartos90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź

Wersja na X360 ma wyraźniejszą grafikę. Na PS3 jest trochę bardziej rozmyta.

7. Herki

Herki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowiak

tak xbox lepszy to widać alenp. takie pasy na jezdni (żółte) widac lepiej na ps3 :D

8. arni100

arni100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

w niektórych momentach przeważa xbox 360 a w innych ps3 na przykład na ps3 lepiej wygląda woda podczas lotu helikopterem ale uważam oby dwie wersje za tak samo dobre

9. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Wersja na PS3 jest bardziej rozmyta, jesli mozna tak to nazwac, przez co wizualnie prezentuje sie niby lepiej. I cos w tym jest, trzeba przyznac (bo dzieki rozmyciu nie rzucaja sie za nadto wszelkie niedociagniecia graficzne). U nas wszystko mamy za to bardziej ostre a co za tym idzie, wyrazniejsze. Obie wersje maja plusy i minusy. Chcialbym jeszcze wersje na PS3 zobaczyc w HD na zywo. Kumpel niedlugo kupuje, wiec lookne. Bo na netowych filmikach i tak zawsze wszystko wyglada lepiej, niz przed tivikiem.

10. zaku666

zaku666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków

GTA4 na PS3 ma mniejsza rozdzielczosc nawet nie 720p a chyba 650? cos takiego dlateg nadrobili to efektem antyaliasing chyba

w xbox360 masz 720p co za tym idzie wieksza rozdz ale antyaliasing nie zostal tak podkrecony - bo i po co. W PSie powinni zadbac o wieksza ilosc klatek zeby na konsoli spadlo to 23 srednio klatek.. nie ladnie..

11. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

630p. ;) U nas pelne 720.

12. bartsic85

bartsic85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Mam wersje na PS3(60GB) i ani razu mi się nie zawiesiła, a mam 65% gry. Co do grafiki to widać wyższą roździałkę na 360 tce, jednak kolory są bardziej soczyste na PS3. Loadnikg z oczywistych względów lepszy na PS3. Moim zdaniem nie ma lepszej lub gorszej wersji.

13. djkamilos

djkamilos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Kolejny funboy PS3. To że gry muszą sie wam zgrywać na dysk nie oznacza, że macie szybsze loadingi. Wystarczy spojrzeć na ten filmik :
    http://pl.youtube.com/watch?v=GaSJsg1LQk8

Co do grafiki to wydaje mi się, że na X360 jest taka bardziej realistyczna grafa. W PS3 ludzie tacy czerwoni wyglądają :D

14. gpiorzel

gpiorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Czy wy sądzicie że zobaczycie różnice w jakości konsol na podstawie tej samej gry??
    Przecież nie robi się2 oddzielnych gier na PS i X, silnik ten sam więc i różnic brak. Ja jestem zdania że trzeba porównać topowe tytuły, a na to jeszcze trochę za wcześnie.

15. reed

reed Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Faktycznie bardziej rozmyta jest na PS3, ale nie realne kolory? Zdaje się wam, bo rośniecie ;) :p. To są 2 różne pory dnia i dlatego różne kolory. Ale są takie same. Może w niektórych momętach się troche różnią ale nieznacznie, a może to być spowodowane innymi ustawieniami nasycenia.

16. Maciek757

Maciek757 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białystok
    przedwczoraj pozbyłem sie xa premium i nabyłem ps3 slim 250G i przeszedłem gta4 na xe w 100% i teraz przechodzę na ps3. moja opinnia jest taka na xe nie doczytywało tekstór pomimo instalacji na dysk i spadały fps czasem ostro. Na ps3 leci z płyty i niemam problemu z tekstórami i nieco lepiej jest z fps przy zagęszczonej atmosferze. więc tu ps ma przewagę, a może to sprawa lepszego procka robionego w nowym procesie tech.

17. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    250GB

Na PS3 wygląda jak na PC i zapewne jak mówisz niema spadków klatek/s aż takich :). Na klocku jest jak jest :p, zawsze lepiej niż na "najlepszej klasy PC" ze sklepu RTV/AGD (Tam najlepsze to i tak padła :p - 2500pln)

18. a508386362

a508386362 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Mialem PS3, gralem w GTA IV, teraz mam Xbox'a 360 i gram w GTA IV, wydaje mi sie, ze PS3 wygrywa to starcie... :)

19. LiquidE20

LiquidE20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Mam rozumieć, że powiedzenie, że wersja PS3 wygląda jak PC to ironia? :)

20. Barteek10

Barteek10 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Grałem na moim xboxie oraz na PS3 kumpla i musze powiedzieć , że lepiej działa na moim xie , na ps3 to fps co chwile spada ;P
    Jedyny plus dla ps3 jaki zauważyłem to to , że grając z płyty zapierdzielam autkiem i nie ma doczytywań tekstur jak w przypadku xa

21. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok
    XBOX 4EVER

btw. woda wygląda lepiej na ps3, bo był ten moment nagrywayn podczas zachodzu słońca a na x360 - nie.

Wczytywanie...

Poleć forum