1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gta 4 , z dwa pytania ...

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez anih1, Luty 9, 2009.

1. anih1

anih1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    witam mam pytania jeden temat o jednym pytaniu juz zalozylem ale dalej nie wiem , 1. mam arcade bez dysku tw. i chcialbym kupic gta SA oryginał . ale podobno gta sa mi nie bedzie działąć bo mam arcade czy to prawda ? co musze zrobic zeby mi chodził san andreas . 2. pyt . gdzie można znalesć crossy ? w gta 4 ?? jestem w drugim miescie i nie wiem gdzie można znaleśc , mialem misje z bruc'a ze dostalem maile ktore mam auta i motory ukraśc i dać do garażu zrobiłem tą misje ale kilka aut i np. cros nie był troszke rozbity , a pisalo zebym dał w najlepszym stanie pojazdy do garażu czy to przez to nie mogeę znaleśc ?? pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. solek97544

solek97544 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1.musisz mieć emulator na dysku
    2.Najwięcej jeździ w dzielnicy Bohan i Broker

4. BaginiakGB

BaginiakGB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Ja tam najwięcej widuje w Alderney ;)
    a i jeszcze coś
    solek przecież anih napisał że dysku nima , to co mu piszesz że jakiś emulator na dysku potrzebuje ;) i nie słyszałem żeby na arcade nie dało sie w S.A. ;)

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    zeby grac w gry z pierwszego xboxa potrzebny jest emulator
    eumotolor sciagnie sie tlyko na dysk
    wiec jak napisał kolega wyzej na arcade bez dysku nie pograsz :(

Wczytywanie...