Gta 4 z Rysa

PawlaQ

Użytkownik
Użytkownik
Czesc mam pytanko poniewaz chce zamienic sie z jedna osoba za gta 4 za burnout paradise (ja daje gta ) on sie boi ze regeneracja plyt moze nie pomoc i tu mam prosbe abyscie potwierdzili ze raczej da sie i bedzie dzialac. Gta porysowalem przez moja glupote poniewaz byla to moja 1 gra na xboxa i nie wiedzialem ze nie mozna przestawiac konsoli gdy plyta chodzi w napedzie i teraz mam na niej 1 taki rowny okrag i 2 taki nie pelny takie nie polaczone linie ktore tworza okrag o to zdjecie : ImageShack - Image Hosting :: rysa.jpg widac na nim wyzej przezemnie wspomniane okregi i mam pytanie czy te okregi da sie naprawic przez regeneracje plyt ;)
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jak nie są to bardzo głębokie rysy to darade naprawic przez regeneracje płyt.
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Jeżeli płyta NIE JEST złamana albo uszkodzona "na wylot" to będzie działać. Miałem GTA4 porysowane... Około 100 rysek i 3 rysy ogromniaste... Po regenracji... (patrz gamer tag :))
 

PawlaQ

Użytkownik
Użytkownik
Te rysy to tylko takie okregi spowodowane przez konsole nie ma zadnych dziur i rys na wylot :D u mnie w gt to 2 gta ( tak mam 2x gta ) po porysowaniu mojego 1 musialem kupic sobie 2 ;O nie wiedzialem wtedy jeszcze o regeneracji plyt do xboxa :p dlatego chce teraz zamienic to 1 na jakas inna gre :p
 

Do góry Bottom