1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gta 4 z Rysa

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez PawlaQ, Marzec 10, 2009.

1. PawlaQ

PawlaQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zamość
    Czesc mam pytanko poniewaz chce zamienic sie z jedna osoba za gta 4 za burnout paradise (ja daje gta ) on sie boi ze regeneracja plyt moze nie pomoc i tu mam prosbe abyscie potwierdzili ze raczej da sie i bedzie dzialac. Gta porysowalem przez moja glupote poniewaz byla to moja 1 gra na xboxa i nie wiedzialem ze nie mozna przestawiac konsoli gdy plyta chodzi w napedzie i teraz mam na niej 1 taki rowny okrag i 2 taki nie pelny takie nie polaczone linie ktore tworza okrag o to zdjecie : ImageShack - Image Hosting :: rysa.jpg widac na nim wyzej przezemnie wspomniane okregi i mam pytanie czy te okregi da sie naprawic przez regeneracje plyt ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Jak nie są to bardzo głębokie rysy to darade naprawic przez regeneracje płyt.

4. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeżeli płyta NIE JEST złamana albo uszkodzona "na wylot" to będzie działać. Miałem GTA4 porysowane... Około 100 rysek i 3 rysy ogromniaste... Po regenracji... (patrz gamer tag :))

5. PawlaQ

PawlaQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zamość
    Te rysy to tylko takie okregi spowodowane przez konsole nie ma zadnych dziur i rys na wylot :D u mnie w gt to 2 gta ( tak mam 2x gta ) po porysowaniu mojego 1 musialem kupic sobie 2 ;O nie wiedzialem wtedy jeszcze o regeneracji plyt do xboxa :p dlatego chce teraz zamienic to 1 na jakas inna gre :p

Wczytywanie...

Poleć forum