1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gta 4

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Arii, Sierpień 13, 2010.

1. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Witam
    Mam bardzo mieszane odczucia gdy gram w GTA 4. Tekstury są pozałamywane, obraz jak by lekko zamazany. Generalnie spodziewałem się lepszej jakości grafiki. Od razu mówię, że nie mam przerobionej konsoli ani nie gram na piratach, jednak nie ma to pewnie nic wspólnego z tym jak gra wygląda.
    Nie pisałbym tego tematu, gdybym wcześniej nie grał w GTA u kuzyna, wydawało mi się, że u niego ta gra wyglądała nieco lepiej. Gram na 23'' TV na kablu HDMI.
    Jeśli ktoś z was grał na komputerze to pewnie zauważył w menu w opcjach graficznych, jedną bardzo ciekawą rzecz. Mianowicie, gdy zmieniło się jedno z ustawieniem, bodajże to pod wygładzaniem krawędzi ( w przypadku zainstalowanych patchy) obraz gry zmieniał się na lekko zamazany, ciężko mi to teraz opisać. Jednak, mam wrażenie jak bym grał właśnie na tej włączonej opcji na konsoli.
    Proszę napiszcie jakie są wasze wrażenie płynące z gry

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Na początku jak grałeś w inne gry , obraz wydaje się rozmazany , z pozornie niewielkim polem widzenia , ale jak już będziesz grał więcej to się przyzwyczaisz do takiego stanu rzeczy i grać będzie się naprawdę wspaniale. Tak było w moim przypadku.
    Oczywiście na konsoli powino grać się jakieś 2 m od TV , a nie jak na PC z nosem w monitorze.

4. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Zainstaluj GTA IV na HDD to tekstury będą wczytywać się szybciej.

5. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Czyli nie tylko ja miałem takie wrażenie?
    Zainstalowałem grę na dysku, sprawa wygląda podobnie.
    Od TV siedzę z jakieś 2m może więcej ;)
    Pogram jeszcze i na pewno się przyzwyczaję :)

6. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Nie zapominaj, że to gra z 2008r.

Ja mam dziwne wrażenie, że dodatki posiadają lepszą grafikę. No i w dodatkach nie ma rozmazania w oddali :).

Poleć forum