1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gta 5 a instalacja na dysku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kvra, Październik 6, 2013.

1. kvra

kvra Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem, że ta gra jest na 2 płytach.
    Zastanawiam się czy kupić xboxa z przeróbką lt czy rgh.
    może wystarczy jakiś większy pendrive 32gb powiedzmy i przeróbka lt?

Czy wymagana jest instalacja jednej płyty na dysku czy można grać bez instalacji?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    do gta v wymagany jest pendrive 16 gb (lub dysk wewnętrzny) na pierwszą płytę ,z drugą płytką robisz co chcesz albo instalujesz na dysku albo grasz z płyty, a co do przeróbki to już od ciebie zależy co wybierzesz i tak gta v będzie działać

1 osoba to lubi.
  4. Kejter

Kejter Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Załóżmy że pierwszą płytę mam na pendrive drugą nagrałem na verbatima. Konsole mam przerobiąną pod LT 3.0 zaktualizowaną co jeszcze potrzebuje ?

5. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    jeśli masz dobrze nagrane płytki i zaaktualizowaną konsolkę i dobrze wrzucisz pierwszą dvd na pendrive, to nic więcej nie potrzebujesz do grania

Wczytywanie...

Poleć forum