1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA 5 błąd przy zbieraniu fragmentu listu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Adrian_1988, Luty 17, 2014.

1. Adrian_1988

Adrian_1988 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Skończyłem GTA, zbieram listy i mam problem z ostatnim, który znajduje się przy knajpce Big Orange Juice w górach. To taka mała knajpka przy zboczu góry z pomarańczową kulą, którą można strącić. Gdy go zbieram to znika, słychać charakterystyczny dźwięk, ale nie podlicza się liczba zebranych listów. Próbowałem zbierać go jako ostatniego, wczytywałem wcześniejsze save'y, żeby zebrać go wcześniej. Nawet zagrałem grę od nowa i po prologu pojechałem go zebrać i nadal się nie podlicza, a jest mi on potrzebny do 100%. Czy ktoś miał kiedyś taki problem? Czy można grę zaktualizować jakoś, żeby nic nie pomieszać? Oczywiście nie muszę dodawać, że chodzi mi o wersję na RGH ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. frytas16

frytas16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stare Kurowo
    Jak masz rgh i fsd 3 rev 775 to pobierz sobie z neta a jak nie to pobierz ręcznie TU pod odpowiedie media id gry

Pomogłem ?
    Daj PRZYDATNE ! Dzięki.

4. Adrian_1988

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie miałem rev775, więc zaktualizowałem dasha, ale nadal jak klikam w aktualizacja tytułów to nic nie ma, a jak dam pobierz TU to nic się nie wyświetla tylko zwiesza konsolę. Pobrałem na dysk tego update'a, ale nie mam pomysłu jak go zaktualizować manualnie. Jakieś pomysły?

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wrzuć TU11 do Content \ 16zer \ 545408A7 \ 000B0000 \ tutaj

6. Adrian_1988

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Znalazłem tą poradę wczoraj na jakimś portalu.
    Znalazłem folder \16zer\545408A7 w USBMU (czy jakoś tak, generalnie wszystkie save'y i contenty mam na dysku zewnętrznym, więc pewnie jest ok). Dodałem tam 000B000 i wrzuciłem TU. Prawdopodobnie działa, bo uruchomienie gry z "ostatnio granej" zawiesiło konsolę. Po reboocie i odpaleniu z listy gier było ok.
    Problem jednak nie minął. Dalej zbieram ostatni fragment listu i nic się nie dzieje, tzn. nie inkrementuje liczby listów.

Wczytywanie...

Poleć forum