GTA 5 czy wart jest swojej ceny ponad 200 zł? Przerabiać konsolę czy kupić oryginał?

nildur

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak w temacie.

Jestem strasznie napalony na tą grę, zaopatrzyłem się w konsolę i zastanawiam się nad przeróbką. Zakupioną grę zawsze mogę później sprzedać i zależy mi na grze online. Pieniądze na przeróbkę to jedno, a czas też się liczy i kłopoty z tym związane. Jak uważacie?
 

sawasnk

Użytkownik
Użytkownik
Przerób i kup nagrywarke iHas 124b - zagrasz bezpiecznie na live i zwrócą Ci się pieniądze za inne gry ;)

PS
Jaka to konsola i data produkcji?

Wysłane z mojego HUAWEI U8815 za pomocą Tapatalk 2
 

Camilo

Użytkownik
Użytkownik
Wiesz, ja myślę że to jest jedynie kwestia Twojego statusu portfela. Mnie na początku było stać na gry, później sie popsuło i niestety pieniędzy bylo wciąż to mniej. Chciałem mieć swoją kolekcję gier bo ogólnie fajnie jest mieć pudełko z zawartością ale już nie mialem na tyle pieniedzy by to kontynuować.

Przerobilem więc konsole chociaż wciąż pewne gry kupuje, jak np GTA V które lubię i na to zasługują.

Przeróbka wiele czasu i pracy nie zajmuje, ciężej z nagrywaniem gier. Dużo do nauki a później wszystko w jednym palcu.

Tak czy siak grałem w wiele gier ale nie mogę się pochwalić że wszystkie oryginne. Kwestia portfela tak jak wspomniałem wcześniej.

Jeżeli chodzi o kłopoty po przeróbce - no mam tak już od ponad dwóch lat i bana nie mam, malem też flagę ale nue wiadomo jak to będzie z banami. Może być może nie być. Niewiadoma

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2
 

desupl

Użytkownik
Użytkownik
Gra jes warta tych 200zł wiec bierz bez zastanowienia, a odnośnie przeróbki - kwestia indywidualna no i jak najbardziej zależna od portfela. Ja np nie przerobiłem dlatego, że wygodniej mi raz w miesiacu odłożyć kasę na niż bawić się w te wszystkie nagrywarki, wypalanie specjalnymi programami itd.

Zawsze przecież można sobie odmówić tych kilku paczek fajek czy browarków, cukierków :D:D
 

nildur

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No ja miałem do tej 4 konsole, zmieniałem zawsze bo dostawałem bana. Ja jestem napalony, piszesz że dużo czasu nie zajmuje. Zanim ja kupię nagrywarkę, a w domu nie mam stacjonarnego kompa, ogarnąć nagrywanie. Napaliłem się i kupiłem tanio slima z 11.2011

Ja nie wierzę w takie coś jak brak bana, teraz tym bardziej się boję, właśnie może przez gta 5 czuję, że będą bany.

Koszt przeróbki + kupno nagrywarki to tyle ile kosztuje gta 5 ... a mi zależy, żeby konsola została, bo zawsze potem sprzedaję przez bana.
 

sawasnk

Użytkownik
Użytkownik
Aa... To do Twojej konsoli przerobienie LT Ultimate wyniesie w granicach 250zł. Wiec w tym wypadku zastanawialbym sie powazniej nad oryginalem : D

Wysłane z mojego HUAWEI U8815 za pomocą Tapatalk 2
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Slim z 11.2011 na 99.9% naped 16D5s wiec jak kolega napisal LTU i wyzsze koszta wiec musisz zadac sobie tak naprawde pytanie jak duzo grasz i czy warto jest przerobic

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom