1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gta 5 efekt rozmycia pikseli i pare pyt

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez anih1, Grudzień 30, 2014.

1. anih1

anih1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam mam problem zdarza sie on najczesciej kiedy postac jest w ruchu niezawsze to widac najczesciej kiedy jest w ruchu im szybciej tym bardziej widac efekt rozmycia piskeli lub piaskowate piksele cos takiego wystepuje taki pasek na dole rozmytych piskeli kolo radaru i na dole ekranu kolo krawedzi czego to wina konsoli ? Na zdj tego raczej niewidac ale gdy gram czesto widac poniewaz postac musi byc w ruchu .
    Pyt 2 jak mialem gta 5 na x360 i kupilem hangar na pustyni to w hangarze odrazu po zakupie mialem. Samoloty i helikoptery a nic nie kupowalem pare dodatkow do gta online sciagnalem a jak gram teraz na xboxie one i kupilem hangar to nie mam zadnego samolotu ani helikoptera ,
    3 Pyt jak kupilem w gta online samolot i daje do hangaru zebym go mial w hangarze zapisanego gdy jak chce pojsc do hangaru to chce sobie go wybrac z samolotow kupionych a ja go tam nie mam ,musze dzwonic do pegasusa i placic 200 dolcow czemu tak jest ? A gdy wchodze do hangaru w fabule to pisze ze tam znajdowac sie bd samoloty ktore kupilem w gta online wiec kupilem samolot i hangar puste jak zapisac z gta online samolot zeby mozna nim latac w online gta i fabule?

Załączniki:

2. Lotnik421 Xbox One

3. PreacherSki

PreacherSki Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bayonne, New Jersey, United States
    #1 zainstaluj grę na twardy dysk i powiedz czy dalej to się dzieje
    #2 to była zmiana hyba na nowej wersji ale nie jestem pewny
    #3 fabuła i online są niezależne od siebie dlatego dużo rzeczy może być inaczej.

Wczytywanie...

Poleć forum