1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gta 5 i inne na lt 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez szachynyny200, Luty 12, 2015.

1. szachynyny200

szachynyny200 Banned Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam czy jak podłącze do internetu xbox 360 z lt 3.0 (mam najnowszy dashboard bo dzisiaj aktualizowałem) i odpale gta 5 to mi sie nie usunie przeróbka.I jakie gry usuwają przeróbke czy są takie i prosze napisać tez czy forza horizon i forza horizon 2 usuwają przerbke.I tak mniejwiecej ile konsol sie banowanych dziennie które mają lt 3.0 jak myślicie czy łatwo złapać bana?

2. Lotnik421 Xbox One

3. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    gry nie usuwają przeróbki...
    http://xboxforum.pl/threads/lt-maly-zbior-informacji-dla-swiezaka-2014-pytania-i-odpowiedzi.138506/ przeczytaj to, jest tam większość niezbędnych informacji dla posiadacza LT
    jeżeli jeszcze coś jest dla Ciebie niejasne pisz tam

Wczytywanie...

Poleć forum