1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA 5 Lt 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jola90, Wrzesień 19, 2013.

1. jola90

jola90 Dziewczyna Dziewczyna

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Hejka ;** nagrywałam gta5 programem imgburn posiadam lt 3.0 zmarnowałam około 10 płyt :( i nadal nie mogę pograć
    1 próba - DVD1 -nagrywarka GH20NS10 opcja oveburn płyta esperanza 2,4 -instalacja zatrzymuje sie na 7876/7876MB i nie prosi o drugą płytke
    2 próba - DVD1-nagrywarka GH20NS10 opcja tranculate płyta esperanza 2,4- Problem z miękka ścierka
    3 próba -DVD1- nagrywarka SH-202N Powiększenie płyty MAXBURN płyta verbatim 2,4 - instalacja zatrzymuje sie na 2033/7876MB
    4 próba - DVD2-nagrywarka SH-202N Powiekszenie płyty MAXBURN płyta verbatim 2,4 - Problem z miękka ścierka
    (reszta to problem sie powtarzał albo przy nagrywaniu jakiś błąd, płyty PLATINIUM )
    zdjecie nagrań :D http://img.pl/523a9bebce668/

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Poleć forum