1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gta 5 na penie i dysku.

Temat na forum 'GTA V' rozpoczęty przez Bugal, Listopad 24, 2014.

1. Bugal

Bugal Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grójec
    Czy jeśli zainstaluje jedną płytę gta 5 na dysku a drugą na penie to czy będą problemy z doczytywaniem tekstur (r ostrzegało żeby nie instalować 2 płyt na 1 nośniku ale nie wiem jak będzie gdy zainstaluje się je na dwóch)?

2. Lotnik421 Xbox One

3. malezlo22

malezlo22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja mam jedna na dysku konsoli a 2 na dysku zewnetrznym i dziala normalnie

4. ZonExE

ZonExE Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja mam wszystko na dysku i nie widze problemow
    Dysk wd blue 500 gb

5. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie będzie problemów, sam tak mam zainstalowaną grę. Patrzyłem również i bez pena i z instalacją obu płyt na dysku, kombinacja z penem jest wyraźnie najszybsza.

6. Bugal

Bugal Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grójec
    Ja mam dysk 20gb to w takim razie biorę pena 32gb usb 3.0 i będzie śmigał. 4 lata grałem bez żadnego nośnika i dopiero jak mam dysk (mały bo mały) to czuje różnicę jak konsola cichutko chodzi przy zainstalowanej grze. Większa radość z gry.

Wczytywanie...

Poleć forum