1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA 5 niewidoczna misja?

Temat na forum 'GTA V' rozpoczęty przez Bloody_, Lipiec 5, 2014.

1. Bloody_

Bloody_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Więc tak. Dzisiaj ukończyłem wątek główny GTA. Gra spoczko, ale nie o tym. Podczas gdy przełączamy postacie obok ich ikon widnieją cyfry, które pokazują ilość misji do wykonania dla danej postaci. Dla michaela i trevora wykonałem na razie wszystkie więc nie ma ilości misji do przejścia zaś u franklina pisze mi ciągle 1 - dokładnie przypatrzyłem się mapce i nigdzie nie widzę jakiegokolwiek "zielonego punktu" misji. Ktoś wie o co chodzi?

Tak to się przedstawia, a mapa czysta od misji głównych czy też pobocznych: http://s20.postimg.org/y6gohwfh9/chh.png

2. Lotnik421 Xbox One

3. BBBB

BBBB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    to chyba chodzi o to żeby znaleźć fragmenty listu o tej dziewczynie co ją zabili, nie pamiętam jak się nazywała, potem jak znajdziesz wszystkie jest jakaś misja.

4. Bloody_

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Może i tak, ale licznik powinien pokazywać misje widoczne na mapie a ja właśnie dla Franklina nic nie widzę ;/

5. BBBB

BBBB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na yt sprawdziłem przed chwilą i jak zbierzesz, to będziesz miał misję żeby zabić jakiegoś gościa i jak to zrobisz to na 100% nie będziesz miał już tej ikonki

6. Bloody_

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Czyli trzeba zebrać ileś tam listów? Chodzi tu o Leonorę Johnson? te listy można jakoś podpatrzyć na mapce czy trza samemu szukać.

7. capitanpl

capitanpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    U mnie było podobnie ale ja musiałem zadzwonić do tej murzynki co holowałeś z nią samochody bo u niej mi jedna misja została i wtedy jedynka przy Franklinie znikła

8. Bloody_

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    @capitanpl ale po zakończeniu kampanii? i czy po zadzwonieniu misja ci się pojawiła na mapce czy była cały czas.

9. pawel188

pawel188 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Z domu:D
    musisz zadzwonic do tej pani od holownika ^^ tez mialem z tym problem ale w telefonie masz wypisane aktywne misje wpisujesz dana misje w google i juz wiesz jak ja znalesc

10. Bloody_

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Faktycznie. Trzeba zadzwonić do Tony'i i poda nam ona jedną misję z holownikiem. Gdy ją wykonamy dostaniemy sms'a o już ostatniej robótce u niej - czyli w sumie trzeba u niej zrobić 2 misje.

Wczytywanie...

Poleć forum