1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA 5 online rozłącza się z siecią

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez malyrekowo, Grudzień 8, 2015.

1. malyrekowo

malyrekowo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.Mam problem z GTA 5 na internecie dosyć często wychodzi mi z trybu Online niby wszystko z internetem jest dobrze a jednak problem się powtarza dosyć często w innych grach raczej nie mam problemów takich (przynajmniej nie pamiętam by były) na konsoli sprawdziłem statystyki sieci :
    szybkość przesyłania 10.17 Mb/s
    szybkość pobierania 34.43 Mb/s
    Myślicie że to wina szybkości internetu za słaby?

2. Lotnik421 Xbox One

3. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    763
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Jaki masz Nat??

Internet jest ok :)

4. malyrekowo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a co to Nat jak możesz mi wyjaśnić bo nie za bardzo się znam na tych sprawach :/ i jak to sprawdzić?

Edit:
    ok znalazłem artykuł tylko że w Nim jest pokazane jak by pokazywało że coś właśnie jest z Tym NAT nie tak ale u mnie nie ma żadnych problemów przetestowałem połączenie z XBL i wszystko jest dobrze :/

Ostatnia edycja: Grudzień 8, 2015
  5. BialyGTi

Polubienia:
    763
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Ja miałem Nat zamknięty i test też mi działał że jest ok a w patu grach multi nie działało

6. malyrekowo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale mi się łączy normalnie gram i nieraz po godz nie raz po 10min się rozłącza ale teraz widzę że to może być wina kabla (co wchodzi do routera z modemu czy na odwrót) bo jak poruszam Nim to rozłącza mi neta (kontrolka przestaje się świecić że jest internet) chyba kupie końcówkę i spróbuje pierw ten kabel zrobić :)

7. BialyGTi

Polubienia:
    763
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    No może to być ta przyczyna że rozlaczy ci neta na chwilę i cie wywala. Kup nowy kabel albo od nowa końcówkę zarobić trzeba

8. malyrekowo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kabel to ciężko bo jest miedzy ścianami prowadzony muszę coś wy myśleć z tą końcówką :) niby tylko jak ruszam to się rozłącza ale może to być faktycznie tego wina dobra sądzę że temat do zamknięcia jak zrobię ten kabel i dalej będzie to samo najwyżej znowu się zgłoszę tutaj hehe

9. malyrekowo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ponawiam jednak pytania po wymianie wtyczki problem się powtarza tylko teraz mogę grać już dłużej (przynajmniej miałem 4sesje po 1-1.3h) nie mam pomysłów już może być to wina że konsola jest przerobiona (przeróbka LT) i że gram przez sieć (GTA jest orginalna ) ?

Wczytywanie...

Poleć forum