1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gta 5 online social club kilka pytan

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez laki83, Październik 21, 2014.

1. laki83

laki83 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    siema wszystkim.mam pare pytan do osób które śmigają w gta5 online i sa zalogowani na social club.od jakiegos czasu śmigam w gta 5 online.i widze ze klilku ma tam nissana gtr (elegy rh8).ja go nie moge kupić.gdzies wyczytałem że jest lub był dostepny po zalogowaniu sie na social club.czy jesli teraz sie tam zaloguje to on sie odblokuje czy był dostepny tylko czasowo?jesli go juz dostane to w trybie fabularnym tez bedzie?jakie sa jeszcze plusy posiadania konta na socialu?no i ostatnie pytanko.w ''formularzu'' do rejestracji na sociala jest rubryka ''pseudonim''.czy ja mam tam podać swoj pseudonim z konsoli?ta nazwa gracza..czy moge sobie całkiem inny wymyslic i to nie bedzie kolidowało?z góry dzieki za jakies podpowiedzi

Wczytywanie...

Poleć forum