1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[GTA 5] Problem z dlc's

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ImJoint, Sierpień 17, 2015.

1. ImJoint

ImJoint Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Niedawno kupiłem gta 5 (xbox 360). Postanowiłem pobrać parę dodatków (bo za darmo i sporo urozmaicają). Wszystko ładnie się pobrało, zero problemów. Sprawdzam Amuu-Nation, wszystko jest. Sprawdzam strony interentowe z samochodami, szukam nowych kurde nie widzę. Może mi ktoś wytłumaczyć czemu broń z dlc jest a samochody nie? Sprawdzałem garaże, nie było żadnych pojazdów.

Ps: Nie tworzyłem postaci online, ponieważ nie mam wykupionego xobx live.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1238
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    W GTAV wszystkie DLC są darmowe. Jeden DLC jest tylko dla online a reszta online i sp. Musisz zainstalować wszystkie DLC + Title Update.

Problem z brakiem pojazdów jest mi znany z innego forum ale ludzie mają tendencje do porzucania tematów bez wyjaśnienia jak rozwiązali problem.
    Ja bym wywalił wszystkie DLC + TU + save, wyczyścił cache dysku i pobrał na nowo całość po czym dopiero odpalił grę.

4. ImJoint

ImJoint Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    TU isntaluje się samodzielnie (po instalacji gry)? Czy pobieram go manualnie?

5. maxiking0909

maxiking0909 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czekałeś chwilę w garażu aż się pojawi opcja wybrania samochodu specjalnego?

6. ImJoint

ImJoint Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie, nie czekałem. Ale wydaje mi się, że po pobraniu aktualizacji nowe samochody powinny pojawiać się na stronach internetowych. Nie wiem czy mam racje, także proszę o odpowiedź.

7. ImJoint

ImJoint Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, problem rozwiązany. Poczekałem trochę w garażu i opcja sama się pojawiła (facepalm). Dzięki maxiking0909 i krzys1190 za pomoc.
    Temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum