1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gta 5 problem z savem offline

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sam0r, Marzec 22, 2015.

1. Sam0r

Sam0r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem z wczytywaniem savow bez neta. Z netem jest wszystko ok. Jak prubuje sie zalogowac to jest napisane takie cos:

"UWAGA Nie jestes zalogowany. Musisz sie zalogowac by moc zapisywac gre i zdobywac osiagniecia. Czy chcesz sie zalogowac?"

Loguje sie i nic i ten sam komunikat .Nasuwa sie pytanie co zrobic zeby zapisy gry dalo sie wczytwywac bez neta.Wiem moze to proste ale jestem poczatkujacym "xboxowcem"

ps. ten problem nastal po zaktualizowaniu aktualizacji napady

Ostatnia edycja: Marzec 22, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Sam0r

Sam0r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok sam sobie poradzilem chyba sie nieda tego ustawic wywalilem wszystkie aktualizacje i pomoglo

4. Sam0r

Sam0r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jednak ten sposób nie daje wszystkich opcji np:
    Gra sie zawiesza jak wchodze do garazu u Franklina
    No i niemam oczywiscie tych wszystkich samolotow itp co byly w tych dodatkach :/

Wczytywanie...

Poleć forum