1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA 5-rozłączenie z X'live

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Vaiper, Październik 16, 2014.

1. Vaiper

Vaiper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Hej

Mam bardzo dziwny problem. Otóż podczas rozgrywki offline w gta 5, co jakiś czas rozłącza mnie z x'live, i muszę ręcznie łączyć się z poziomu menu (tego dostępnego za pomocą guzika na padzie, nie głównego). Oczywiście za każdym razem łączy się dobrze. Mam przeróbkę lt 3.0. Płytę instalacyjną pożyczyłem oryginalną od kolegi, zaś płytę do gry normalnie nagrałem na Verbatimie dvd+r 8x. W żadnej innej grze rozłączenie z x'live mi się jak do tej pory nie zdarzało.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    A po co ci XBL podczas rozgrywki offline?

4. Vaiper

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Po nic. Ale irytuje mnie ten problem.

5. Vaiper

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    wiem że temat odkopany ale pomocy nie uzyskałem, a problem się nasilił i potrafi mnie rozłączyć w trakcie gry online. mógłby mi ktoś pomóc z tym irytującym problemem?

wysłane z klocka.

Poleć forum