1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA 5 to najczęściej grana nowość 2013 roku

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 18, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Przynajmniej jeżeli chodzi o Xboksa 360 i peceta – bo właśnie z tych platform dane zbiera Raptr.

GTA 5 było najchętniej wybieraną nowością, w którą grali gracze przez pierwszy miesiąc od premiery. Dopiero na drugim miejscu, ze sporą stratą do lidera, uplasowało się Call of Duty: Ghosts w wersji na Xboksa 360. Pudło zamyka pecetowy Battlefield 4. Tak wynika ze statystyk udostępnionych przez Raptr, czyli aplikację liczącą czas spędzony w grach.

Nie oznacza to jednak, że GTA 5 uzyska też nagrodę w kategorii najczęściej odpalanej gry na Xboksa 360. W 2013 roku rządził Call of Duty: Black Ops II, a hit od Rockstar uplasował się na drugim miejscu. To w sumie i tak sukces, wszak na granie w Black Ops II gracze mieli kilka miesięcy, a GTA 5 pojawiło się dopiero we wrześniu. Coś czuję, że w przyszłym roku pierwsze miejsce już problemem nie będzie.

A jak to wygląda na pececie? Zapomnijcie o Call of Duty, nie wspominajcie o Battlefieldzie - tych tytułów w "blaszakowym" rankingu brakuje. Rządzą League of Legends, Dota II i... zamykający stawkę Rift. Poza podium wylądował World of Warcraft, pierwszą piątkę kończy Warfame. Prawda, że trochę to wszystko zaskakujące?

Najbardziej wciągającą grą jest Assassin's Creed IV: Black Flag - średnio gracze spędzają przy niej ponad 3 godziny, nie odrywając się od konsoli choćby na moment. Drugie miejsce zajmuje Final Fantasy XIV Online, brąz dla GTA 5, przy którym gracze wytrzymywali przez niecałe trzy godziny.

W ubiegłym roku najchętniej graną nową marką było Dragon's Dogma. W tym roku mistrzostwo trafia do Path of Exile, które okazało się lepsze od Defiance oraz State of Decay. Z kolei najchętniej granym dodatkiem było rozszerzenie do Terrarrii. Co ciekawe, jeżeli chodzi o DLC, to rządzą pecety, bo właśnie to pecetowe tytuły mogą pochwalić najpopularniejszymi dodatkami. Wynika to z tego, że są większe i być może bardziej dopracowane?

A jak to wygląda u Was? W co - tak na oko - graliście najdłużej? ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Hah, wcale mnie to nie dziwi.... u mnie GTA V wygrywa w każdej kategorii :) - po prostu ta gra to klasa sama w sobie.

4. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ??? .

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie zrozumiałeś - ten serwis zbiera info o grach tylko na X360 oraz PC ..w przypadku GTA V wiadomo ,że chodzi o konsolę....

6. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A no chyba że tak, trochę mnie to zdziwiło. GTA5 na konsolach i PC.

U mnie tak: Forza 4 = GTA 5 = Forza Horizon i gdzieś tam daleko Rayman Legends, COD3, Tekken Tag Turnament 2, Burnout 3, Black.

7. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    według raptr spędziłem 67h :p

8. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mi wyszło prawie 88h łącznie, z czego Trevorem najwięcej 26h

9. mlody239

mlody239 XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Głuchów
    Nie ma jeszcze GTAV na PC.

10. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ja się z xa przerzuciłem na PCta i napierdzielam od roku w DotA2, przez cały rok włączyłem Xa tylko po to, by przejść GTA. Mój tegoroczny ranking wygląda tak:

GTA5
    DotA2
    wszystko jedno byle nie CoD

11. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    U mnie GTA V zajęło 8. miejsce - 129h :)

12. szymek56

szymek56 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZG
    Najbardziej wyczekiwana gra przeze mnie ever :D

Może nie spędziłem w niej tak wiele czasu jak w San Andreas,ale i tak jest moim numerem 1.

13. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wcale się nie dziwię, gra jest bardzo rozbudowana. W porównaniu do IV to V miażdży :) Nie tylko robimy misje, zabijamy ludzi itp. Możemy fajnie spędzić czas w grze np. uprawianie jogi, różne triatlony, wyścigi, granie w golfa, tenisa itd.
    Mimo tego, że grę ukończyłem całą w 100% to za każdym razem, gdy odpalam GTA to gra mi się przyjemnie, nie nudzi mi się i czasami odkrywam różne rzeczy, których wcześniej nie widziałem.

Wczytywanie...

Poleć forum