1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA brak obrazu

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Masownik, Grudzień 20, 2009.

1. Masownik

Masownik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wziaść $$?
    Sciagnolem obraz Grand.Theft.Auto.Episodes.From.Liberty.City wszystko ladnie plik dvd i iso spraedizlem obraz abgx360 wszystko ok..jako ze mam liteon z Ixtreme 1.6 przerobilem obraz z wave4 na wave 3 i wszystko ok..wypalilem w imgburn z predkoscia 2.4x.. pyltka verbatim..wlozylem do konsoli chcialo sie zaktualizowac ok zresetowalo konsole poczym przy wlaczeniu wyskoczyl znowu komunikat o zaktualizowaniu ( rozszerzenie fukncji i dostepu do uslu Xbox LIve zajmuj 128MB..co tam jesczze pisalo) dalem ok znowu zresetowalo chce puscic to GTA widac ze naped ja widzi bo jest obrazek z gryw miejscu napisy Naped klikam gra sie wlancza sa napisy od Rokstarm pozniej R na zoltym tle pozniej R na niebieskim tle pozniej czarny ekrna i nic czekam 2-3 minuty i kompletnie nic??coto mzoe byc??? ( napsize tez ze ta aktualziacja z poczatku przy wlaczaniu konsoli ciagle sie wlancza jak puszczam konsole... musze naciskac anuluj bo co puszcze zaktualizuje wylaczy wlaczy konsole i to samo...Co to mzoe byc z tym GTA bo wszystkoz robilem dobrze widac widzi plytke wczytuje gre po tych 2 R czarny ekran i cisza?
    dodam ze wyskakuje taki oto komunikat:
    Dostepna jest aktualizacja systemu dla danej gry.. i mam zakceptowal albo anulowac akceptuje wgrywa sie cos resetuje xboxa poczym znowu ten sam komunikat sie pojawia;/ nie wiem co jest grane jak alunuje to puszcza sie GTA ale po drugiej R mam ciemny ekran i cisza;/..dodam ze normalnie widzi plytke nawet jak daje zeby zobaczyc co i ile mam odblokowane w grach to widzi GTA tez i wszystko narazie poblokowane bo nie gralem wogole..co to mzoe byc pomozcie bo juz sam nie wiem

2. Lotnik421 Xbox One

3. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    mi też ta aktualizacja wyskakuje, daje na NIE i ponownie uruchamia mi sie NXE i właczam gre, wtedy uruchamia mi sie gra

a jeżeli Tobie uruchamia się gra, że pokazuje te pierwsze R, a potem nic to tylko jedneo - masz skopany obraz :)

pobierz z innego źródła i wypal na verbatimce (i tak bedziesz miec wczytywanie tekstur) i powinno hulac :)

4. Stream

Stream Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ściągnij osobną aktualizacje $SystemUpdate_Fall09_8955 nagraj na pena, powinno pomoc

5. termbest3

termbest3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sprawdz tez ustawienia xa bo mi sie raz kiedys zmienily i moj telewizor nie wyrabial :p

Wczytywanie...

Poleć forum