1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA Episodes From liberty City

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez RAkU_SK, Maj 8, 2010.

1. RAkU_SK

RAkU_SK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Strzelce Krajeńskie
    Można prosic o achwimenty i powiedziec co trzeba w nich zrobic ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. pawlakmc

pawlakmc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Xbox360Achievements.org - Grand Theft Auto IV Achievement List

Acziki z Geja Tonego to oczywiście te z napisem TBoGT ;)

TBoGT: Diamonds Forever przechodzi się kończąc jedną z misji fabularnych

TBoGT: Four Play - Łatwe, musisz udać się na pole golfowe i mieć celne oko/farta. Po paru rundkach przejdziesz bez problemu

TBoGT: Bear Fight - Musisz wygrać wszystkie rundy walk w klatce; mi się tego nie udało wykonać (ginąłem gdzieś podczas 4-5 rundy)

TBoGT: Catch the Bus - Musisz dobrze tańczyć we wszystkich klubach w grze (są 3 - jeden z nich jest dostępny tylko podczas jednej misji).

TBoGT: Snow Queen - Ukończ wszystkie wojny narkotykowe. Łatwe, ale czasochłonne

TBoGT: Adrenaline Junkie - Ja sobie poradziłem dzięki temu tutkowi - KLIK!

TBoGT: Maestro - Przejdź ostatnią misję.

TBoGT: Past the Velvet Rope - Przejdź wszystkie misje na co najmniej 80%. Możesz je wybierać po ukończeniu fabuły z menu telefonu. Ciężki aczik.

TBoGT: Gold Star - Wszystkie misje na 100% - Nawet nie bierz się za niego, niesamowicie ciężki achievement. TUTAJ masz tutorial, jak go wykonać.

Wg. mnie acziki w geju tonym są raczej ciężkie do wykonania ( szczególnie te dwa ostatnie). Jeśli chcesz sobie nabić szybko gs to rób achievementy z TLADa. Są o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze.

4. michu282

michu282 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wronki
    A to do Lost and Damned:

One Percenter 5G
    Pomóż Billy’emu odzyskać motor (dostaniesz po jednej z misji).

The Lost Boy 25G
    Zostań liderem The Lost (dostaniesz po jednej z misji).

Easy Rider 100G
    Ukończ grę.

Get Good Wood 50G
    W wyścigach motocyklowych zrzuć 69 motocyklistów.

Full Chat 70G
    Ulepsz wytrzymałość Terry’ego oraz Clay’a na 100%.

5. Toczygroszek

Toczygroszek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja natomiast mam inną prośbę.

W Episodes From Liberty City można zdobyć niektóre achievementy z głównej wersji gry ( jak na przykład jazda na tylnym kole określoną długość ).

Jeżeli ktoś byłby tak dobry i wypisał wszystkie acziki z GTA IV, które można zdobyć w EFLC, byłbym niezmiernie wdzięczny.

6. Aztek_PL

Aztek_PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie jedynie z ciekawości - Czy można w TBoGT zdobyć osiągnięcie za wysadzenie 10 pojazdów? Bo już to zdobyłem, a jestem ciekawy czy można to zrobić używając np. Sticky Bombs.

7. clinic121

clinic121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Anglia
    "TBoGT: Bear Fight - Musisz wygrać wszystkie rundy walk w klatce; mi się tego nie udało wykonać (ginąłem gdzieś podczas 4-5 rundy)"

Na początku może się wydawać trudny ale ja się skapłem że można robic różne inny chwyty które obalaja przeciwnika 1 hitem lub zabieram broń (w późniejszych rundach maja pałki i nóże) udało mi się nawet to zrobić z pełnym hp bardzo fajnie się robi tego achiva

#Up
    Też jestem ciekaw czekam na odp

8. GorekPL

GorekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    TBoGT: Past the Velvet Rope - Przejdź wszystkie misje na co najmniej 80%. Możesz je wybierać po ukończeniu fabuły z menu telefonu. Ciężki aczik.

TBoGT: Gold Star - Wszystkie misje na 100% - Nawet nie bierz się za niego, niesamowicie ciężki achievement. TUTAJ masz tutorial, jak go wykonać.

Fakt Ciężkie ale jak sie je zrobi to niesamowita satysfakcja :D czszegolnie te na 100 % :) wystarczy po kolej łykac nastepne setki , i jakos pojdzie :)
    Z pomoca przychodzi tez Youtube ;)

Wczytywanie...

Poleć forum