1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gta i natal !!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Neqiu, Grudzień 28, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Neqiu

Neqiu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    UK
    Wiele wskazuje na to, że następne GTA zderzy się z systemami wykrywania ruchu spod znaku Microsoftu i Sony. Zastanawiam się, jak gra o tak wielu funkcjach sterowania podda się operacji ugestowienia - i czy jest to potrzebne odbiorcom.

Natal Microsoftu ma wkroczyć jesienią przyszłego roku. "Sfera" Sony już wiosną. Nowa część GTA także prawdopodobnie ukaże się w 2010, może 2011 roku - tak wynika z analizy rynkowej. Oczywiście każdy, kto odczuł skutki kryzysu, wie, jak z tymi analitykami-wróżkami jest. Coś jednak może być na rzeczy. Take Two nie jest firmą wielu mocnych marek, więc po zabawie z dodatkami do czwórki weźmie się pewnie za prawdziwe spieniężanie swojego imponującego silnika (nie narzekam, z przyjemnością zagram w GTA 4,5 w innym mieście, tak jak w Vice City po GTA III).

Nie ma też wątpliwości, że nowe systemy sterowania będą lansowane z całą stanowczością, która nie ominie twórców i odbiorców topowych gier z hardkorowego segmentu. Firma Take Two już wyposażyła swoje studia w zestawy developerskie Natala i kontrolera Sony. Jak zatem może wyglądać sterowanie w następnym Grand Theft Auto?

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=i-443dE5-gk&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

Ale co z poruszaniem się na piechotę? Prezentacje technologii omijają ten temat - sterowany ruchami kończyn bohater zwykle stoi i zbija coś rękoma. Gracz wykopuje piłkę na wirtualnym boisku, ale nie jest pokazane, jak za nią biega. Czy w natalowym GTA trzeba będzie dreptać w miejscu, by bohater szedł, uciekać przed policją, truchtając, naprawdę podskakiwać, by pokonać przeszkodę? Czy ja mam ochotę dreptać i podskakiwać przed telewizorem?

Na różnych forach internetowych na jedną osobę z natchnieniem opowiadającą o zamachiwaniu się nibygranatem i kucaniu za nibyprzeszkodą, przypada ładnych kilku oponentów, którzy nie chcą tego robić. Piszą, że dla ruchu wolą wyjść na powietrze; że przeniesienie akcji przed ekran przeszkodzi zanurzaniu się w świat bohatera; że GTA to poważna gra dla hardkorowców, a nie niedzielny Arkanoid; że sterowanie ciałem powinno być opcjonalne. Rockstar zdaje sobie sprawę, że nie może stworzyć takiego sterowania w nowym GTA, które nie dałoby się sprawnie przełożyć na gamepada. Warto mieć go w odwodzie, nawet gdyby obawy przed sensorami ruchu okazały się bezpodstawne.

edit/albo wstawisz źródło albo dostaniesz warna/TymonPRO

2. Lotnik421 Xbox One

3. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Również nie wiem czy to dobry pomysł na aerobik przed telewizorem. Przecież są osoby które grają wiele godzin. Ten czas by się na pewno skrócił. A propos filmiku - jakim cudem oni grali w Burnout Paradise przez natala? Dla mnie to fake.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum