1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA IV ,Blokada Regionalna ??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Omen0909, Sierpień 22, 2014.

1. Omen0909

Omen0909 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich ,mam mały problem z GTA IV ,a mianowicie chodzi o to ze w xbox live jest teraz promocja na GTA i inne gry tej wytworni.Kupiłem karte przedpłacono doladowalem konto i chcilem kupic GTA 4 a tu wyskakuje mi blad 80150017 (blokada regionalna ?).Konsola była zakupiona w Polsce ,konto też założone w Polsce ,region ustawiony na Polski ale dodam ze w tej chwili przebywam w Szwecji.Moje pytanie ,czy da sie zrobić zeby sciagnac te GTA IV ?? Max payn 3 sciagnoł sie normlnie. POZDRAWIAM

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1264
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja widzę 2 możliwości albo podłączyć konsole przez komputer i na komputerze połączyć się przez proxy, albo dać dane do konta jakiejś zaufanej osobie w PL by ci kupiła.

4. Omen0909

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A mógł byś mi wytłumaczyć jak podłączyć konsole do kompa ito wykonac ,dodam ze mam internet bezprzewodowy i za modem sluzy telefon LG l7 drugiej generacji.

5. krzys1190

Polubienia:
    1264
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Najzwyczajniej kablem sieciowym typu skrętka podepniesz konsole do PC.

6. Omen0909

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A mógł bys mi krok po kroku wytłumaczyć jak to poźniej przez proxy połączyć neta itd gdyz jestem zielony w tych sprawach :))

7. krzys1190

Polubienia:
    1264
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To nie jest takie proste, to nie jest jedno klikniecie i nara tu trzeba sporo konfigurować łącznie z postawieniem serwera, skoro nawet nie chce ci się użyć Google to zapomnij o tym...

Ps. Chyba że możesz kupić przez www to użyj jednej z polecanych bramek proxy. Tu chyba sobie poradzisz z Google ?

A osobiście tego nigdy nie robiłem, nie było mi to potrzebne, nie napisze instrukcji.

8. Omen0909

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Znalazlem filmik na youtube i jest to troche skomplikowane wiec chyba sobie odpuszcze ,a w polsce nie mam nikogo z xboxem zeby mi kupil :/

Wczytywanie...

Poleć forum