GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

Mariusz512

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

Przydal by sie licznik predkosci w samochodzie i tankowanie aut
 

filip144

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

Mi brakuje:
1. SPADOCHRON
2. SAMOLOT
3. więcej broni jednak(teraz jest z 15 a SA było z trzy dysie)
Ale gra i tak 10/10. Teraz to czekam na te rozszerzenie , które ma być w sierpniu !!!
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

filip144 napisał:
Teraz to czekam na te rozszerzenie , które ma być w sierpniu !!!
Powodzenia zycze...
Dodatki w formie DLC ukaza sie najwczesniej w grudniu,a mowa jest nawet o poczatku 2009.
 

filip144

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

Wiem własnie newsa przeczytałem o tym
 

ronall

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

Ja projektując gta4, połączyłbym gta sa, vc i mafie. Te gierki naprawde wspominam z sentymentem, a klimat z mafii w połączeniu z serią gta 3d to naprawde można umrzeć przy konsoli... <marzyciel>
 

shenmue23

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

A ja zauważyłem że będąc wylogowanym z Xbox Live! nie da się zapisac stanu gry.. Bardzo sie zawiodłem bo będąc wylogowanym wszystko szybciej chodzi! Dlatego taka opcja by sie przydała :)
 

asq1994

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

Najbardziej to by się przydał ciemny klimat taki jak w GTA 3 w tedy gra to by była dorąbana. Tak mi brakuje tego klimatu te ciemne zakątki.

Ściągnij firefoxa albo przepuść post przynajmniej przez worda ;) //spike200
 

krystusw

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

Ja odczuwam brak wojny gangów (san andreas), spadochronu, większej ingerencji w wygląd naszego bohatera i kupowania bądź zajmowania budynków (to ma być moje miasto :))

P.S Więcej dziewczyn ;)
 

Syno

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

Mi brakuje w GTA 4 obrabianie sklepow lub ludzi ;/ mogliby to w koncu zrobic! myslalem ze w 4 bedzie ;( :pP brakuje mi samolotow i zadan np. straza pozarna (wydluzalo to gre gdy sie przeszlo/nudzila). Szczerze? psy fajne ale dzieci i kobiety w ciazy ... zal... po co dzieci i kobiety w ciazy? Lepiej dac ten czas na zrobienie scinania drzew :D haha chociaz przez uderzenie autem ;] (bo mnie one wkurzaja niekiedy jak wpadne w poslizg) :D
 

Korsak

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

Mi to strasznie brakuje tuningu... Zajedwabiście pomykało się takim stuningowanym na maksa Sultanem San Andreas:D I jeszcze te nitro ahh... miód, malina:D
 

hersheys50

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

Niewiem czy ktos juz o tym pisal ale, moim zdaniem napewno w GTA 4 brakuje czegooo... czolgu :D
 

DjKazain13

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

Zauwazylem ze mozna Okradac Sklepy
 

Robert9215

Świeżak
Świeżak
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

jak wam sie podoba ta gra bo nie weim czy zamowic?
 

hostname

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

Curry_ napisał:
1. samoloty
2. czołg
3. stadiony
4. prawa jazdy
5. posiadłości i misje do nich
6. przejmowanie dzielnic
7. jakieś "normalne" wynagrodzenia za bonusowe zadania typu +armor albo jakaś broń w domu a nie jakiś pieprzony achovement
8. JET PACK!
9. elementy RPG (uproszczone. tak jak w SA)
10. wojsko na 6 gwiazdce


i do tego dodawanie ulubionych punktów w GPS
 
R

rowerser

Guest
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

przejmowanie dzielnic akurat nie pasuje do tej części GTA. W GTA : SA pasowało to idealnie do fabuły do całej gry. Nie wyobrażam sobie tego by Niko latał i zajmował dzielnice...bez sensu.....

ale tak to już chyba jest, że jak czegoś nie ma w nowszej odsłonie gry tego co było w jej poprzedniczce to ludzie narzekają. Jakby teraz w GTA4 było przejmowanie dzielnic i inne takie z GTA : SA to by ludzie narzekali, że "oo odgrzewany kotlet," , "to już widzieliśmy"....a teraz narzekają, że: "łe tego nie ma, a to było dobre" itd :D
 

hostname

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

Jaki temat takie posty ;p
 

afton20

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV - co by się przydało waszym zdaniem?

aga :(
 

wandal10

Użytkownik
Użytkownik
Mi brakuje wlasnie kupowania domow itd no i silowni z SA ;p
 

szokrok

Użytkownik
Użytkownik
Nie zuważyłem żeby ktoś o tym napisał ale mi brakuje:

1. Nurkowania

można by dzięki temu stworzyć wiele ciekawych misji


Poza tym to:

2. Zmiana wyglądu postaci (fryzjer, tatuaże, więcej sklepów z ubraniami)
3. Siłownia
4. Samoloty
5. Spadochrony
6. Mała ilość Broni

7. Kupowanie Posiadłości - Już pomijam to, że kilka tych posiadłości generuje sama fabuła gry, ale po co mi tyle kasy? Przydałaby się chociaż jedna Super Posiadłość np. za 500 000 $ z Helikopterem na dachu i motorówką na przystani. Wtedy też ma sens robienie wszystkich zadań dodatkowych...

8. Możliwość wchodzenia i zwiedzania najbardziej charakterystycznych budowli w Liberty City. Można by je wykorzystać w co najmniej kilku ciekawych misjach- Bardzo się zawiodłem, gdy zuważyłem że nie mogę wejść do "Statuy Radości"

9. Ogólnie Więcej możliwości wydawania pieniędzy, bo nie wiadomo co z nimi zrobić.
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
 

Do góry Bottom