1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA IV czy CoD MW2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez VaTuM, Kwiecień 15, 2011.

1. VaTuM

VaTuM Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Juto wybieram się do sklepu :D po grę na X'a (pierwszą) i mam taki dylemat bo jestem wielkim miłośnikiem GTA ale MW2 też robi dobre wrażenie i kurcze nie mogę się zdecydować, bo za tydzień i tak będę już miał obydwie bo drugą grę kupie za tydzień. Poradzie coś? Jakie wrażenia macie z obydwu gier i co byś cie wzięli pierwsze?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ustach

ustach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piątnica
    Ja jestem miłośnikiem GTA. Lubie też cod'y. Skoro będziesz miał obie w tygodniowym odstępie to wsio rybka. Jeśli chcesz posiekać na multi w fps to bierz MW2. Jeśli nie grałeś, a lubisz GTA to łap 4-rkę. Obie są cool.
    PS. Nie lepiej wychaczyć z allegro ? Lub kupić konto silver z którąś z gier lub objema?

4. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    Jeżeli będziesz miał za tydzień następna grę to zbytnio nie ma co się zastanawiać weź to w co masz teraz ochotę pograć ;p
    Ja bym brał GTA ;]

5. VaTuM

VaTuM Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No i też kusi mnie na GTA bo po prostu kocham tę grę a z drugiej strony z kumplami po strzelał bym na LIVE. Allegro odpada w moim przypadku bo ja w Angli mieszkam a konto Gold i tak mam już na rok :D

6. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    Jak masz gola bierz Coda!!

7. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    hehe, mam podobny gust co ty, GTA to seria mojego życia, a z drugiej strony jestem zakochany w fpsach... pierwsza rzecz - nie kupuj MW2, tylko CoDa4- jest o wiele lepszy, druga sprawa - za 70 zł już dostaniesz obie te gry, ja bym obie kupił :)

8. ustach

ustach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piątnica
  9. Devisso

Devisso Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie namawiaj go do tego gó***,co ?
    Z pewnością lepiej kupić sobie pudełkową wersję i później ją wymienić,aniżeli cyfrowa wersja miałaby leżeć całe życie na dysku...
    Te tanie punkty dobre są tylko i wyłącznie do kupowania dodatków,niczego więcej ;)

10. karol5589

karol5589 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ostrowiec Św.
    bierz coda. Gta jest przereklamowane, i to prymitywne sterowanie wszystkim co jezdzi.
    ;/ . A pozatym jest spoko. Mi sie w niej najbardziej ten telefon podoba. ^^ Cod jest b.spoko, ciekawa fabuła bronie, możliwość grania na 2 pady. itp.. Ja na twoim miejscu zamiast gta bym wziął Mafie II - ale to już wersja gustu

11. malone32

malone32 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Heh tydzień to nie tak długo, jeżeli o mnie chodzi brałbym mimo wszystko GTA ale to chyba po prostu z zakochania w tej serii.

PS Mnih dobrze prawi, bierz CODa4 :)

Poleć forum