1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gta iv dlc ???

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Loord, Luty 18, 2009.

1. Loord

Loord Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świętokrzyskie...
    Znalazłem dodatek do GTA do ściągnięcia http://********.org/*******/327049 ("
    W torrencie znajduje się plik, który ściągnąłem z xboxlive za 1600 punktów M$. Zachowałem drzewo katalogów na dysku xboxa w których znajdował się plik") jakby to wrzucić bezpośrednio na dysk w konsoli jest szansa na uruchomienie tego dodatku ???

2. Lotnik421 Xbox One

3. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Wiesz co sprawdzę to. Dam ci jutro odpowiedź. Sam jestem ciekaw czy to podziała. Ale skoro jest na torrentach to powinno działać

4. grzech987

grzech987 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Otwock
    a ja sie podepne mam konsolke z polski nei przerabiana, konto na USA czy jak kupie ten dodatek to bedzie dzialal? czy bedzie problem w stanach jest NTSC a u nas PAL, niech sie wypowie ktos kto juz sciagal

5. ToMaSz90

ToMaSz90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Przemyśl
    a nawet jak to z torrenta by działało to jak skopiować z PC na konsolę?

6. Stan

Stan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    hmmm ciekawe - ale tylko 4 peery są :(

7. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    raczej lipa na zadnych powaznych torrentach nie ma tego dodatku. gosciu zgrał to ze swojego dysku ale raczej nie bedzie działac te dodatki działaja tylko na konsoli na ktorej byly sciagniete

8. Stan

Stan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    pewnie tak - bill nie był by taki głupi i tak łatwo by nie dał się okradać :p

chociaż kiedyś w necie widziałem gierki arcade :confused:

9. Swift

Swift Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    O kurde a właśnie miałem zbierać kasę, a tu patrze może bedzię za darmo. Jak komuś to zadziała niech pisze, jak to zrobił.

10. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    DLC działa na tej samej zasadzie co gry Arcade . Gra przypisana jest numerowi seryjnemu . Ruszy na innej konsoli , o ile dysk jest ten sam .

11. Ganjasmoke

Ganjasmoke Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A moze jednak da sie jakos sciagnac :] ale pewnie potrzeba czasu az ktos to shakuje, mam nadzieje ze da rade :p

12. zaku666

zaku666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    ludzie a oplaca sie wydac na ten dodatek 90zl? gral juz ktos w to? (tzn czy sie oplaca dla przecietnego pirata . 15zl za gre)

13. Misiael

Misiael V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Powiem tak. Jestem fanem serii GTA od lat i zakup GTA 4 i obecnego dodatku uważam za dobrze wydane pieniądze. Gram w dodatek od dwóch dni i hmm... Stare miasto, kilka nowych broni, motorów i narazie zauważylem 3 nowe samochodów, nowa fabuła, nowe postacie, jeżdzenie na motorkach w grupie. Jak ktoś lubi serię to zapewne nie będzie zawiedziony. A jak dla kogoś GTA to tylko gra pełna przemocy i tego typu rzeczy to może sobie ten dodatek darować. :)

Poleć forum