1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gta iv dlc.

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez Enz0, Listopad 26, 2012.

1. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Siemka, a wiec tak mam juz dosyc duzo GS z gta IV ale chce poprostu kazda gre pokonczyc na tyle ile moge i dac w obieg dalej, a ze dostalem w lapy GTA to trzeba podokanczac. Zostalo mi Catch the Bus ...
    Osiagniecie masakra, ma ktos jakas rade jak to zrobic ?. Czytalem na pewnej stronie mniej wiecej jak, rbie tak samo i mam tylko bitwe na taniec z tym gosciem, poczym wracam do ' mojej ukochanej ' tancze do konca i powinienem tanczyc z calym klubem, a tu zonk o.o dostaje buziaka i sajo nara. Cos robie zle ale nie wiem co :x.

2. Lotnik421 Xbox One

3. joka013

joka013 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piła
  4. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Myslisz ze jestem tak tepy ze nie sprawdzilem filmikow na yt ?. Probowalem jestem pewien ze 100 razy w jednym i drugim klubie - klapa. Odtsawilem juz tego acziwa.

Poleć forum