1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gta iv episodes liberty city

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez nobody, Luty 5, 2012.

1. nobody

nobody Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam mam problem, mianowicie
    Mam xboxa 360 i monitor asusa 24" full hd, w grze GTA IV LIBERTY City mam straszną grafikę, mianowicie budynki się pokazują strasznie wolno i mozolnie, ogólnie grafika jest do bani, dodam ze na innych grach jest ok, prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Xzychu

Xzychu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ustaw rozdzielczośc w dashu konsoli, kup porządny kabel vga/hdmi, zainstaluj gre na dysku.

4. nobody

nobody Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jaka najlepsza rozdzielczość? 720? wątpię żeby kabel hd miał jakieś duże znaczenie, bardziej już chyba dysk

5. Xzychu

Xzychu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dysk to na tempo wgrywania gry, obraz to albo kabel albo monitor, ustawienia cokolwiek...

6. bullkovsky

bullkovsky Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeżeli budynki pokazuje powoli to może problem z płytą, instalowałeś na dysku?

Wczytywanie...

Poleć forum