1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA IV i dodatki

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez pele321, Sierpień 30, 2010.

1. pele321

pele321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Siemano niedawno wymieniłem sie grą i mam narazie tylko gta IV . Mam pare pytań co do dodatków bo słyszałem ze takie są .
    ------------------------------------------------------------------------------------
    1.Jakie są to dodatki?
    2.Opłaca sie je kupować ?
    3.Jak sie je instaluje ?
    4. Co w nich sie robi ?
    5. Czy można je dokupić do zwykłego GTA ?
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Za dobre odp daje Dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pawel1503

pawel1503 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jakuszowice
    1. Lost and Damned, The Ballad of Gay Tony
    2. Jeżeli co się podobało Gta to jak najbardziej gdyż te dodatki mają po około 8godz. rozgrywki, a wiec jak pełnoprawne dzisiejsze gry
    3. Normalnie na dysku
    4. To co w podstawce czyli: Pojedź, zabij itd... Z taką różnicą, że misje w dodatkach są bardziej rozbudowane
    5. Tak. Można je kupić w jednym pudełku Episode from Liberty City

4. pele321

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    aha czyli w pudełku z okładką Episode from Liberty City są dwie płyty Lost and Damned i The Ballad of Gay Tony . i ile to kosztuje ? mozna to kupić osobno chodzi mi o to zeby Lost and Damned było w jednym pudełku a The Ballad of Gay Tony w drugim (jak tak) to ile to będzie kosztować

5. Przemi06

Przemi06 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Kupujesz oba. Nie da się osobno. Kosztuje to ok80zł jak trafisz na okazję to 65.

6. pawel1503

pawel1503 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jakuszowice
    Zgadza się. Episode to jest jedna płyta a w niej dwa dodatki, inaczej się nie da kupić chyba, że przez XBL. Episode kosztuje okolo 80zł

7. pele321

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    aha dzienx. jeszcze pytania
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1. czy jak kupie ten episode a na dysku nie będe miec zainstalowane zwykłe GTA 4 to te episode mi sie odtworzy ???
    2.czy musze mieć 100 % GTA 4 żeby odtworzyć episode ?
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8. pawel1503

pawel1503 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jakuszowice
    Żeby grać w dodatki nie potrzeba podstawki Gta, to są tak jakby oddzielne gry.

9. grampp

grampp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli wrzucisz płytke z episode to będziesz miał do wybory jaką wersje "Gta" chcesz wybrać, czy Ballad of Gay Tony czy Lost and Damned

10. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Dodam, że misje są bardziej 'hollywoodzkie' zwłaszcza w Balladzie. R* pokazał prawdziwe 'Ja'. Ciągłe nawalanki, wybuchy. TBoGT jest strasznie ciekawe. Polecam :). Zwłaszcza jak Ci się VC podoba, klimat klubów heh ;).

Wczytywanie...

Poleć forum