1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA IV - małe pytanko odnoścnie achievementów i kodów

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wesolacukinia, Październik 6, 2013.

1. wesolacukinia

wesolacukinia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bilgoraj, Poland
    Hejka!
    Ludzie, mam pytanie. Jak wiadomo po użyciu kodów na zmniejszenie zainteresowania policji lub na zestaw broni, gra blokuje nam możliwość zdobycia achievementów. Nigdy nie grałem na kodach, lecz mam ochotę pobawić się w terminatora (wiecie, zniszczyć wszystko co się rusza ;P) i mam pytanie:

Czy achievement który został już zdobyty (np. Walk Free) zostanie zablokowany po wpisaniu kodu (który może go zablokować) ?

Oczywiście chodzi mi o grę Grand Theft Auto IV :p

Z góry dziękuję :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Komornik190

Komornik190 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Legnica
    napewno zablokuje ja przed ostatnią misją kończącą gre wipsałem kod i zablokowało achievmenta

Wczytywanie...