1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gta iv misja no.1

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Kosakek, Maj 2, 2009.

1. Kosakek

Kosakek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie jestem pewien czy to jest ta misja ale gdy wlanczam gre na dole w rogu jest wlasnie napisane NO.1. Na mapie mam tylko jedna misje u Packie dojezdrzam tam i jest napisane You need to be wearing a suit and tie with smart shoes before meeting Packie. Przetlumaczylem to translatorem i wyszlo takie cos Musisz być ubrany w garnitur i krawat w inteligentne buty przed spotkaniem z Packie. W tedy pojechalem do sklepu z ubraniami i kupilem te rzeczy ale nadal wyskakuje ramka ze jestem zle ubrany co mam zrobic?

2. Lotnik421 Xbox One

3. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    Widocznie wybrałeś złe ciuszki. Musisz jechać do Perseus'a (czy jakkolwiek to się nazywa) i wybrać ładny garniak, spodnie do niego, no i oczywiście odpowiednie obuwie :)
    A tak poza tematem, można wiedzieć po co grasz w GTA jak nie umiesz w ogóle angielskiego? Przecież tracisz klimat, a on jest podstawą tej gry!

4. emil 92

emil 92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mława
    You need to be wearing a suit and tie with smart shoes before meeting Packie

Słownik w dłoń... :]

5. mmmm111

mmmm111 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Musisz garnitur z krawatem i pantofle. To jest misja o napadzie na bank jezeli jest u Packie'ego. Blow Your Cover czy jakos tak ;)

6. Krizzo

Krizzo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hehe. Ja nawet nie wiedzialem bo ja pierwsze co to ubralem sie w Persesusie (ulubiony skep stat-). "Łelkom to Persizas!" ;]

7. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    HOLA! HOLA! Kolego nie spoileruj tutaj!!!
    Ktoś może nie chce wiedzieć co stanie się w tej misji i co go czeka.To ,że ty już przeszedłeś ten fragment nie znaczy to ,że to zrobiła druga osoba.

Uff.... Sorry! Trochę się wkurzyłem ale krew mnie zalewa gdy widzę takie rzeczy.Wybacz kolo ale pamiętaj następnym razem o spoilerach! :)

Wczytywanie...

Poleć forum