1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gta iv mp!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mukasik1994, Lipiec 18, 2010.

1. mukasik1994

mukasik1994 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Problem z gta 4 multiplayer

Witam, mam problem z gta iv mp, mianowicie jak wlaczam gre, wlaczam multiplayer przez telefon to jak wchodze na party to nikogo nie ma tylko ja a jak daje jakies inne opcje w mp to pisze ze musi byc conajmniej 2 graczy, chcialem spytac jak grac na takich serwerach jak na youtube sa filmiki co jest po 30 osob. PS mam konto gold na live jak cos

2. Lotnik421 Xbox One

3. kubisoft

kubisoft Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jawor
    Żeby grać w Multiplayer musisz wejść do telefonu>multiplayer>playermatch(niekoniecznie, ale może być)>quickmatch, albo custom match>wybierasz tryb gry np. Free Mode i czekasz aż cię dołączy do jakiejś trwającej gry, lobby przed grą czy też dołączy cię do pustego lobby, a wtedy musisz czekać aż ktoś dołączy do Ciebie... Jeśli chodzi o party mod to nie jest to publiczna gra tylko prywatna, do której mogą dołączać tylko twoi przyjaciele lub przez zaproszenia...

Mogłem pomylić kolejność opcji w telefonie, ale chyba powinieneś się połapać w które wchodzić...

Jeśli pomogłem to jak klikniesz Dziękuje rączki nie odpadną.

Poleć forum