1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA IV na Xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez vishren, Luty 23, 2010.

1. vishren

vishren Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy poziom grafiki na konsoli jest taki sam jak na PC? Jak wygląda sprawa z Live - jeśli mam konto nie-polskie to mogę sobie pograć w multi rozumiem i robić save, nie ma żadnych dodatkowych rejestracji typu social club itp? Jak to jest z poziomem FPS, bo na PC chodzi fatalnie? Pytam zarówno o podstawkę jak i o epizody.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Chodzi płynnie bo to konsola, a tu gry nigdy się nie tną.

Nie trzeba się rejestrować na solcial club

Grafika różni się tym że na xboxie nie ma anty-aliasingu

Ps. Co od pc to zależy, bo mi chodzi akurat bez problemu i się nie tnie na max. detalach jakieś 35-40 klatek.

4. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Grafika naturalnie odrobinę gorsza niż na PC , ale za to optymalizacja ponoć najlepsza spośród wszystkich dostępnych wersji (tak mówiło DigitalFoundry jakiś czas po premierze , być może teraz coś spatchowali w wersji PC) Co do gry online , to jeśli zapłacisz to nie będziesz mieć problemów z multi , sejwami i rejestracjami. FPSy jeśli dobrze pamiętam wahały się w granicy 20-40 , ale to było kiedyś (analiza DF) , teraz możliwe , że R* wprowadziło poprawki i gra chodzi lepiej.

5. wrobel01

wrobel01 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a ja z kolei slyszalem,ze na konsoli jest duzo lepsza grafik poniewaz karty graficzne w nich stosowane sa produkowane z mysla o grach a nie "multifunkcyjne " jak w komputerach,gry sie nie tna - chodza plynnie i szybciej niz na kompie

6. magia4liter

magia4liter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kościerzyna
    ja osobiście przeszedłem gta na x'ie, posiadam również wersje na pc i ps3, stwierdzam, że nie ma wielkich różnic ze strony grafiki, chociaż wydaje mi się, że najlepiej wygląda na pc

7. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Bo wygląda lepiej na PC, tylko trzeba policzyć sobie o ile będzie droższy komp który udźwignie tą grę i żeby dało się na nim grać przez 2-3 lata;)

8. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    No i w dodatku na x jest jedna płyta, a na pc dwie. A na ps3 bluray, a i tak pc najlepszy.

Ja za mojego kompa dałem ok. 9300zł i gta idzie na max. detalach.

9. Eddy.Adam

Eddy.Adam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Ktoś kiedyś na forum wyciągał pliki do polonizacji od gta i wyciągnął tez Config i tam były chyba jakieś średnie ustawienia na konsoli wiec grafika lepsza może być na PC a co do FPS to zdarzają się spadki dość zauważalne dla mnie

Wczytywanie...

Poleć forum