1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA IV na Xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szeryf_rottingham, Listopad 1, 2010.

1. szeryf_rottingham

szeryf_rottingham Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, mam jedno pytanie. Jak pod względem grafiki i płynności spisuje się GTA IV na konsoli Xbox 360? Dokładniej chodzi mi o to, że przeszedłem GTA IV na PC. Na komputerze:
    Nvidia GeForce 8500GT 512MB
    Core 2 Duo e2160 1.80GHz
    2GB RAM
    Gra po instalacji patchów chodziła mi na medium. Ale na medium chodziła masakrycznie, strasznie się cięła, natomiast na LOW wyglądała tak, że nie dało się patrzeć. Gra mi się tak spodobała, że musiałem wybrać, któryś z wariantów no i z dwojga złego wybrałem grę na zacinającym się MEDIUM.
    Więc teraz pytanie do was. Skoro mam X0, to sobie pomyślałem, że gierka jest tak świetna, że kupię ją na konsolę i przejdę tym razem przy pięknej grafie i dużej płynności. Ale właśnie ile w tym jest prawdy? Na ile GTA IV lepiej chodzi na X0 i na ile lepsza będzie grafika na konsoli względem mojego PC?

2. Lotnik421 Xbox One

3. szela_512

szela_512 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Choszczno
    Witam.
    A więc. GTA 4 na X360 chodzi "tak sobie" .Największy przycinki i zwolnienia FPS wsytępują przy szybkiej jeździe samochodem lub motorem , przy dużych wybuchah itp.Ta gra jest po prosto źle zoptymalizowana.;) .Wiadomo , że jak zainstalujesz GTA na HDD(dysk) , to będzie mniej przycinek i zwolnień.
    Do GTA 4 na X360 da radę się przyzwyczaić (mimo przycięć i niedociągnięć).Oczywiście Grafika jest nawet ładna , ale jakby to porównać z RDR(Red Death Retemption) , to wtedy GTA 4 , to kniot , i pod względem graficzynm i pod względem tych przycinek.
    Pozdrawiam.

4. szeryf_rottingham

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A jak graficznie względem PeCeta? Szczególnie mniej więcej PeCeta o specyfikacjach podobnych do mojego. :)

A w Xboxie niestety HDD nie mam. Mam wersję 4GB Slim :D

5. Piechu9kst

Piechu9kst Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Poznań
    jak graficznie?
    to już zależy czy masz hdmi.
    jeżeli masz hdmi i na 1080p to jak dla mnie dużo lepiej na x'e

jak dla mnie ogólnie grywalność lepsza oraz płynność

6. szeryf_rottingham

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No niestety nie mam HDMI. Mam konsole podłączoną kablem VGA do monitora :p

7. Blue

Blue Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    Rewelacji nie ma, w porównaniu do innych gier, ale na bank ładniej bedzie wyglądać jak na LOW czy MEDIUM na PC.

Pzdr

8. szeryf_rottingham

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ok, dziękuję za szybkie odpowiedzi :)

EDIT. Czyli kupuję GTA IV na Gametrade a później pewnie wymienię na Just Cause 2 za dopłatą :p

9. Piechu9kst

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Poznań
    no to stary... :p nie wiem jak jest bez hdmi.
    w gta iv gralem raz na pc. i stwierdzilem ze na konsole duzo lepszy.
    wedlug mnie grywalnosc na konsolach w takie gry jest lepsza.
    oraz masz to ze na wiekszych detalach pieknie smiga ;)

konsola vs pc = konsola, wg mnie

10. szeryf_rottingham

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No to powiem wam jak GTA IV chodzi na monitorze bez HDMI w porównaniu do mojego PieCa, który nie powala specyfikacją techniczną. Chciałbym mieć możliwość porównania Metro 2033 na PC i na X0. Bo ludzie na forach piszą, że Metro 2033 na X0, ma grafikę jak na PC przy ustawieniach LOW. o.0

11. Piechu9kst

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Poznań
    tak. tez o tym slyszalem z tym metro.
    sa gry w ktore lepiej grac na pc a sa gry w ktore lepiej grac na konsoli. taka jest prawda wg mnie.

nigdy nie gralem w metro wiec Ci na to nie odpowiem. bede sie trzymal tego co napisalem dwa wersy wyzej :D

12. szeryf_rottingham

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak ja też tak uważam. Jeżeli PeCetowcy chcą co 2 lata ładować w sprzęt żeby mieć 'nieco' lepszą grafikę. Która i tak mało znaczy w porównaniu do grania na 50" TV (ja niestety tej przyjemności nie mam, ale i tak preferuję klocka). To już ich wybór. Gdy wyjdą next-geny, to znowu kilka dobrych lat minie zanim PeCety dogonią nowe konsole. Przecież zaraz po wyjściu X0 i PS3, gracze PeCetowi mogli pomarzyć, żeby osiągnąć to co osiągały nowe konsole bez większego wysiłku.

Wczytywanie...

Poleć forum