1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA IV PAL język

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez blake, Lipiec 7, 2009.

1. blake

blake Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam
    pewnie większość z was ma europejską wersje konsoli. patrzałem na internecie i w każdej wersji pal gry GTA IV do pobrania jest tylko w wersji multi5 czy naraz w 5 różnych językach. nie przeszkadza wam to?

2. Lotnik421 Xbox One

3. DeMoH

DeMoH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    A w czym to ma przeszkadzać?

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    praktycznie kazda gra jest multi 5

5. blake

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ale multi5 to jest z możliwością wyboru jednego języka z pięciu w opcjach? czy gra poprostu jest w 5 różnych naraz?

6. cocieto13

cocieto13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    hah jak sobie pomyslalem jego tokiem nie wyobrazam sobie gier naraz w 5 jezykach ;P
    do wyboru jest 5 jezykow np. nxe masz po niemiecku to gra jest po niemiecku a jak masz nxe po polsku to gra jest po angielsku

7. VaTeD

VaTeD Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sławków
    Jeśli się nie mylę to po prostu jest do wyboru ;) Chociaż jeśli chodzi o GTA 4 to ja już słyszałem tam teksty (przechodniów) po angielsku, rosyjsku, polsku i jeszcze jakiemuś (nie wiem jaki to język :p) ;)

8. blake

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dobra dzięki. na ps2 miałem taką syt. że gra była multi5 a język na samym początku gry był ruski bez żadnej możliwości zmiany ale z tego co mówicie to na xboxie chyba nie ma problemu :D

Wczytywanie...

Poleć forum