1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA IV PL Problem z grafiką

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bajer, Lipiec 31, 2012.

1. Bajer

Bajer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jako, że jest to mój pierwszy temat na tym forum, chciałbym wszystkich serdecznie powitać :)

Przykro mi, że mój pierwszy post będzie od razu dotyczył problemu, ale nie daje mi to spokoju. Otóż od niedawna jestem posiadaczem konsolki Xbox 360 Elite (Jasper). Mam założony dysk 120 GB. Konsolka posiada najnowszy dashboard oraz przeróbkę LT 3.0. Telewizor jaki posiadam to LG3000 32" HD Ready. Klocek podłączony przez HDMI.

Od dawna czekałem, aby mieć w końcu możliwość zagrania w GTA IV (komp nie domaga :p). Ściągnąłem więc sobie gierkę ze spolszczeniem, wypaliłem wg poradnika umieszczonego na forum, gierkę zainstalowałem na dysk i niestety strasznie się rozczarowałem. Obraz jest jak dla mnie tragiczny. Postrzępione krawędzie, pikseloza, kiepskie cienie (ale to ponoć wina gry), można nawet stwierdzić, że ludzie stojący kilka kroków ode mnie nie mają twarzy .. Próbowałem grać na 720p, 1080i, 1080p, jednak różnice były wręcz minimalne. Słyszałem, że grafika GTA IV nie jest jakaś przepiękna, no ale aż tak ?

Przeczytałem mnóstwo wątków na ten temat. Spotkałem się jednak z bardzo odmiennymi opiniami. Jedni mówią, że u nich obraz jest piękny, inni, że taka gra, jeszcze inni natomiast, że wystarczy po prostu siąść dalej. Dlatego właśnie postanowiłem założyć swój temat. Podpiąłem również konsolkę pod Sharp'a Aquos 32" FullHD i obraz był jeszcze gorszy.

Czy istnieje opcja, że obraz takiej jakości jest spowodowany tym, że nie jest to oryginalna gra i do tego spolszczona (taka czy inna ingerencja w tekstury?) ? Oczywiście na YT we wszystkich gameplay'ach obraz jest piękny :p
    Jeśli zaistnieje potrzeba, dodam później zdjęcia (siostra porwała aparat).|

Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam jeśli przeoczyłem któryś z wątków dotyczących podobnego problemu co mój. Postaram się jeszcze czegoś poszukać.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Kolego powiem Ci że moja reakcja kilka lat temu była taka sama. Oprawa graficzna w GTA IV jest po prostu beznadziejna. Totalne dno. Niestety coś kosztem czegoś. Mamy za to niezłą płynność gry.

4. Bajer

Bajer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za szybką odpowiedź :) Właśnie spotkałem też takie opinie, przy czym zaraz pojawiały się odpowiedzi "jak to ?! Obraz żyleta !!" No i właśnie sam się pogubiłem w tym ;P

Wczytywanie...

Poleć forum