1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA IV po paru misjach zwis

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez KrzysiekeM, Styczeń 18, 2009.

1. KrzysiekeM

KrzysiekeM Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Małopolska
    Witam...

Mam podobny problem jak w innych tematach, GTA IV zwiesza sie ale po przejściu paru misji, po paru godzinach gry, czasami po 30min, czasami przy napisie "loading" (wtedy obraz sie nie wiesza, ale misja sie nie wczytuje)A czasami sie nie zacina. Konsole kupiłem pare dni temu i odrazu zaaktualizowałem więc nie wiem czy na starym dashboardzie sie nie ścinało. Moge tylko powiedzieć, że nie zdażyło mi sie żeby w jakimś demie sie zwiesiło albo w dashboardzie. Czy to może być wina tej aktualizacji? Konsola ma płyte falcona (bo na zasilaczu 175W). Co robić? Oddać konsole czy czekać na aktualizacje?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kmiler99999

kmiler99999 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. ghost02

ghost02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław | GG 2005759
  5. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    ja mialem taki problem na poczatku......gra sie wieszala pare razy.nie moglem pzrejsc wiecej niz 20% bo nawet nie doczytywalo misji......wiec TYLKO URATOWALO mnie wywalenie gry na twardziela..i pomoglo...gra najpierw nie chciala sie wgrac na dysk bo byl blad przy 65%..ale za 5 razem sie udalo..i gre skonczylem bez zadnej zwiechy.polecam takie rozwiazanie

6. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jeśli masz porysowaną płytę to może się tak zawieszać, musisz sprawdzić czy w innych grach też będzie się zawieszać. Wydaje mi się że jak w demach się nie zawiesza to po prostu przez płytę porysowaną, a sprzęt technicznie jest OK

7. KrzysiekeM

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Małopolska
    Hmmm... no płytka troszke jest porysowana... a ile potrzebuje miejsca na twardym żeby wgrać tam gta? (szkoda mi troche tych demek które ściągam)

8. Barteek10

Barteek10 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  9. KrzysiekeM

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Małopolska
    Puki co, dwa odpalenia gry i zero zwisu... ale zobaczymy jak to będzie dalej...

10. URSUS

URSUS Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja zgralem odrazu na dysk

Wczytywanie...

Poleć forum