GTA IV po polsku

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wie ktoś może, kiedy będzie premiera GTA PL? Bo słyszałem, że takowe powstanie, jednak nie wiem kiedy. Chciałbym sobie kupić w najbliższym czasie GTA, ale dla wersji PL mógłbym się trochę wstrzymać.
 

Tomassini

Użytkownik
Użytkownik
Wersja PL - takowej niebędzie, ale niedługo wychodzi darmowe spolszczenie (tylko na Kompa) GTAPOLSKA.PL - spolszczenie GTA 4, GTA IV, łatka polonizacyjna, polonizacja gry tu masz informacje o projekcie
 

yahoone

Banned User
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
Liga XboxForum.pl
PSforum.pl
Wie ktoś może, kiedy będzie premiera GTA PL? Bo słyszałem, że takowe powstanie, jednak nie wiem kiedy. Chciałbym sobie kupić w najbliższym czasie GTA, ale dla wersji PL mógłbym się trochę wstrzymać.
gdzie to wyczytałeś że na Xa ma być pl?
może z PC się pomyliłeś?
 

Leon_S_Kennedy

Banned
Użytkownik
oo fajnie by bylo jak by w pl bylo gta 4 na x'a
 

kisiel__94

Banned
Użytkownik
nie będzie na Xbox 360 po POLSKU!
 

Andrewww1991

Użytkownik
Użytkownik
już tyle R* sprzedał egzemplarzy GTA 4 ENG, już tak rynek został nim przepełniony (bo kto miał kupić już to dawno zrobił), że wątpliwe a nawet PEWNE jest że wersji PL dla naszego małego kraju nie będzie...
 

lXBOXl360l

Banned
Użytkownik
Na X360 raczej nigdy nie będzie PL, na PC zostało już wydane polskie spolszczenie.
 

Andrewww1991

Użytkownik
Użytkownik
Na X360 raczej nigdy nie będzie PL, na PC zostało już wydane polskie spolszczenie.
??? daj linka
 

chewbacca

Użytkownik
Użytkownik
nie będzie na Xbox 360 po POLSKU!
Trochę odkopię temat, bo mimo, że ekipa gtapolska.pl zapowiadała, że spolszczenie na x'a się raczej nie ukaże, pojawił się ostatnio taki post:
Spolszczenie na Xbox 360 • Nasze spolszczenie - Forum GTAPOLSKA.pl - Najwyższej jakości spolszczenie GTA IV
 

PL Jojo

Banned
Użytkownik
Kurcze no szkoda, że nie ma oficjalnej łatki... Mam nadzieję, że jednak w następnej części będzie.
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
a ja wole english version . bo mniejsze ryzyko niby bana no risk no fun niby
 

Do góry Bottom