1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA IV pomóżcie!

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Coriic, Sierpień 3, 2011.

1. Coriic

Coriic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gram aktualnie w GTA IV. Skończyłem misję That Special Someone i teraz powinnien zadzwonić do mnie Jimmy Pegorino i dać mi misję, gdzie wybiorę zakończenie czyli układ albo zemstę, ale on NIE dzwoni. Co robić? POMOCY! Dzwonię do niego ale on nie odbiera. Zrobiłem wszystkie misję assassin. Przez jakieś ostatnie 15 misji grałem na kodach. Jeździłem po mieście długo ale on nie dzwoni. Zabiłem się, robiłem savy i nic. Pomóżcie bo chce ją skończyć. CO ROBIĆ????!!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. <AssassiN>

<AssassiN> Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opoczno
    Nie jestem pewien ale wydaje mi sie ze uzywanie kodow w GTA 4 raczej nie blokuje dostepu do misji tylko do achievementów. Ja osobiscie przeszedlem GTA 4 ok 5,6 razy i pamietam ze tez musiałem w pewnym momecie bardzo dlugo czekac na telefon z misja ale w koncu zadzwonil lecz musialem sporo czasu czekac. Bobiegaj troche jeszcze po miescie moze wreszcie zadzwoni :)

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Idź do domu, prześpij się i pochodź po mieście.

5. V.V

V.V Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Elbląg
    Jimmy Pegorino to imprezowicz. pewnie leczy kaca, albo mu bateria padła. :D
    a tak poważnie to jak wyżej. Idź do domu, zapisz grę i zadzwoni. ;-)

6. Coriic

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  7. Ciastek

Ciastek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jak dobrze pamiętam bo przeszedłem gre 2 dni temu to jeździłem po mieście i zadzwonił do mnie ew spróbuj do niego zadzwonić mi tak w ostatniej misji z jackobem pomogło poprostu szybciej a jeżeli moge doradzić wybierz zemste bo ostatnia misja z zabiciem dimitria jest bardzo ciężka

8. Coriic

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak dzwonie to nie odbiera

Wczytywanie...

Poleć forum