1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA IV, problem z płytą.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez .Mjut, Grudzień 29, 2010.

1. .Mjut

.Mjut Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn - Koźle
    Cześć. Zakupiłem na allegro używane GTA IV. Dziś przychodzi paczka, wszystko fajnie. Odczekałem pół godziny, włożyłem płytkę do konsoli - odczytało. Wcześniej zrobiłem sobie miejsce na dysku, pierwsze co robie to instaluje GTA. Wszystko fajnie, patrzę a na 52 procentach ukazuje się okno, że płytka porysowana i mam przetrzeć szmatką - przetarłem. No ale dalej to samo. Gdy uruchamiam z płytki to gra uruchamia się, pogram kilka minut i nagle błąd z odczytem płyty. Inne gry jakie mam chodzą znakomicie, z dysku jak i z płytki. Teraz pytanie:
    Czy regeneracja uratuje płytkę?
    Co mogę zrobić, by pograć?

Może i był taki temat na forum, nie będę szukał przez kilkadziesiąt stron. Tak więc proszę moderatorów o wyrozumiałość i nie warnujcie mnie znowu. Zamiast przypnąć temat z pomocą to wklejacie warny, bo nie używa się "szukajki". Chyba od tego jest ten dział, by pytać? Okej, nie zjeżdzam z tematu. Proszę o pomocne odpowiedzi. ;)

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sikor1994

sikor1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wołomin
    kupiłeś zajechaną gre. albo wyczyść płytę co pewnie i tak nie pomoże albo zwróć ją sprzedawcy bo jeśli inne gry chodzą to wina płyty a nie laseru

4. .Mjut

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn - Koźle
    Płytka jest porysowana, pisało tak na aukcji. Ale pisało też, że instaluje się na dysk i jest w stu procentach sprawna.

5. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    to ty chcesz wydawac pieniadze na regeneracje? powalcz troche o swoje, jak nie dziala to dzwon do sprzedawcy i powiedz ze nie dziala i prosisz o zwrot pieniedzy. jak bedzie mial jakies problemy to zglos sprawe na allegro. nie dziwie sie ze ludzie sprzedaja potem na allegro niedzialajace rzeczy jak kupujacy nie kloca sie o swoje...

6. .Mjut

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn - Koźle
    Problem w tym, że załatwiłem to poza allegro. Była aukcja na allegro, było ogłoszenie tutaj. Dogadałem się na GG i załatwiliśmy to przez komunikator. Napisałem do sprzedawcy, teraz czekam na odpowiedź.

7. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    to juz kwestia jego uczciwosci. jak bedzie mial to gdzies to nic mu nie zrobisz.

8. .Mjut

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn - Koźle
    Dobra, wracając do regeneracji - pomoże?

9. SeDaN

SeDaN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chrostkowo Nowe
    1. Regenaracja uratuje płytę bo sam kiedyś miałem na maksa porysowaną płytę, zregeneroałem i gra była jak nowa i instalowała się cała na dysku.
    2.Zregeneruj.
    A wo gule ona jest porysowana? Czy niema żadnej ryski i są takie problemy?

10. .Mjut

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn - Koźle
    Jest porysowana, nie ma głębokich rys. Nie wiem czy znajdę w Kędzierzynie jakiś sklep, czy usługę. Wiecie może, czy w videoworld regenerują płytki? A i czy długo taka regeneracja trwa? Zrobią mi to na miejscu?

11. SeDaN

SeDaN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chrostkowo Nowe
    Na allegro są aukcje z regenerowaniem. Sam załatwiałem to przez allegro i jestem zadowolony.

12. .Mjut

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn - Koźle
    No tak, wiem. Czyli regeneracja na pewno pomoże? Gra uruchamia się, ale w pewnym momencie nie chce sie odczytać płyty. Poszukam na mieście sklepu, czy coś. A jak nie to przez allegro. Na razie czekam na odpowiedź sprzedawcy.

13. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    Wątpie czy pomoże regeneracja bo też miałem porysowana płytę (drobne rysy) po regeneracji płyta czysta i nie odczytało.

Wczytywanie...

Poleć forum