1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA IV - problem.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Tieu, Sierpień 4, 2010.

1. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Witam, kupiłem sobie zestaw x360 + GTA IV wraz z dodatkami. Jak pierwszy raz przechodziłem, zaliczyło mi achievementa Fast Trip jeśli dobrze pamiętam, tego co trzeba przejść grę w poniżej 30h. Więc byłem uradowany ;).

Jednak pech mnie dopadł i padł mi dysk. W ramach prawa konsumenckiego została mi wymieniona konsola na nową. Zacząłem sobie grać od TBoGT - przeszedłem w coś koło 8-9h. Potem wziąłem się znów za GTA IV. Przeszedłem w 23h chyba ;). Nie zaliczyło mi achievementa. Czyściłem cache, próbowałem wszystkiego. Wydaje mi się, że licznik z TBoGT dodał się do wyniku. Więc postanowiłem przejść na nowo a oba zapisy usunąć, czy to pomoże?

Oraz drugie pytanie, ile gdzieś zajmuje przejście gry z oglądaniem cut scenek? Bo oglądałem te początkowe, a potem po 1/3 gry zacząłem przewijać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. marekincognito

marekincognito Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnik, Lublin
    Ja przechodziłem GTA z wyłączaniem cut scenek od samego początku, bo grałem na kompie. Przeszedlem GTA pierwszy raz (grając na padzie, którego wcześniej nie miałem w rękach) w 18h. Myślę, że jeżeli miałeś z GTA do czynienia wcześniej i skupisz się jedynie na głównych misjach to możesz przejść grę w jakieś 14-15h. Pozdrawiam.

4. meczek

meczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wlkp
    Ja spokojnie grając, niekiedy powtarzając misje i oglądając cut scenki miałem jakoś pomiędzy 25-27h. To na co się spieszyć?

5. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Usuń same savy z TboG i wczytaj sobie jakiś z GTA IV przed końcem. Po dojściu do końca achik normalnie powinien wpaść.

Wczytywanie...

Poleć forum