1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA IV - przenoszenie save z profilu do profilu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rs.pect, Grudzień 11, 2010.

1. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    Problem jest taki, że po zmianie Profile ID w zapisie gry, w Modio, GTA IV pokazuje, że zapis jest niepoprawny i nie można wczytać, uruchamia się nowa gra. Próbowałem również za pomocą opcji Rehash and Resign, lecz nadal nie działa.

Natomiast zapis Red Dead Redemption udało mi się przenieść. Jak zrobić aby zapis GTA IV zadziałał na nowym profilu?

EDIT:
    Chyba udało mi się :D Po prostu przygotowałem 2 save'y z obu profili i za pomocą Modio podmieniłem plik SGTA401. :D Jeśli moderator uzna, że temat nie zawiera wartościowych danych, to można usunąć :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. orzelorzel

orzelorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    czasem trzeba 2 razy kliknąć rehash mnie też wywalało corrupt czy coś takiego więc odpaliłem jeszcze raz sejwa w modio z pendrajwa znów rehash i okej było :)

Wczytywanie...

Poleć forum