1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA IV przycina?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez boxer, Sierpień 8, 2010.

1. boxer

boxer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Płock
    Witam. Dziś odpaliłem na slimie GTA IV (zainstalowane na dysku) i sie lekko przycina nieraz. Wszyscy tak mają w tej grze? Bo mnie bardzo to wkurza myślałem że płynniej będzie chodzić na konsoli. :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bursztyn1964

Bursztyn1964 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    Ale co przez to rozumiesz że gra się przycina.? Może tekstury się wczytują ..... ta gra ma straszne problemy z doczytywaniem tekstur

4. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Jak się przycina to wymień kartę graficzną.

Ja zwykle jechałem do miasta, stawałem gdzieś na poboczu i zostawiałem konsolę na 10 minut, po tym czasie tekstury już normalnie się wczytywały i grało się płynnie.

Wczytywanie...

Poleć forum