1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA IV - "przypadkowi piesi"

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez TheDarkKnight, Sierpień 2, 2010.

1. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Witam, mam problem. Otóż po przejściu fabuły głównej w GTA IV i zrobieniu trochę innych rzeczy (85% ponad mam z tego co pamiętam) ciągle nie spotkałem wszystkich "przypadkowych pieszych", bo z tego co czytałem na gta.net.pl to mam jeszcze z 9 zadań do zrobienia, m.in. Mel, Marnie (2 spotkania), Eddie Low (2 spotkania). Czy jest szansa zrobienia tych pobocznych zadań, szczególnie spotkania takiej Ileyny Faustin (którzy byli na początku gry)?
    Pozdro.

2. Lotnik421 Xbox One

3. klonoss7

klonoss7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
  5. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Zły dział. Przenoszę.

6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ja nawet z mapkami i video tego nie zrobiłem :/ Wszystkich (chyba) spotkałem, misje dla nich porobiłem i nic :/ Później jeszcze raz z mapką w ręce od początku szukam każdego pieszego, wszystkie 22 miejsca spotkań obadałem, nikogo nie znalazłem, i achieva nie ma :< Aj te acziwy :F

7. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    A mi to pomogło, wszystkich spotkałem i jest już ok ;) napisz na GG to spróbuję Ci pomóc :)

Poleć forum