1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gta iv - pytania

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Xertis, Grudzień 26, 2009.

1. Xertis

Xertis Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zebrzydowice
    Witam mam parę pytań

1.Gdzie można porobić Fajnego Le parkour
    Tu macie mapę Przeróbcie ją w paincie i zaznaczcie miejsca ;] Za każde 1 miejsce + !

2.Jak mam zrobić jak np mam misje i mało hp już mam i co ?? wtedy da się tak jak w SAINT ROW 2 że naciskasz tam gdzie zmieniasz broń i możesz se np kupić 4 burgery i tam je jesz i ci hp dają da się tak w Gta?

3. GDZIE są Polacy?? Zaznacz na mapie

ZA KAŻDĄ ODPOWIEDŹ PLUS !

Z góry THX

POZDRAWIAM :shisha

2. Lotnik421 Xbox One

3. cage900

cage900 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    z tego co pamietam w trakcie misji nie kupisz jedzenia, jedyny sposób aby w trakcie misji doładowac pasek zdrowia to znaleźć apteczkę (występują dosyć rzadko) w niektórych misjach niezle sie namęczysz przez to, zapewniam :)

pozatym na poczatku gry i tak nie masz dostepu do calej mapy

4. HarryOnALeash

HarryOnALeash Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupia Kapitulna
    2. Po mieście są rozlokowani sprzedawcy hotdogów i burgerów (czasami się na nich trafi fuksem podczas, bo jakoś jak nie byli potrzebni to ich spotykałem a jak ich potrzebowałem to nie mogłem znaleźć :/) no i oczywiście sklepy: Burgershot czy cluckin' bell, czy jakieś inne restauracje. Wystarczy do nich podjechać. Sposobem jest zaznajomienie się z Carmen na lovemeet.net. Jeśli będziesz miał więcej niż bodajże 70-75 % znajomości będziesz mógł do niej zadzwonić a ona cię uleczy-ale pod warunkiem, że często ją będziesz na randki zabierał

Co do 3 pytania: Kto to wie. Oni są losowo polokowani- grę przeszedłem 2 razy i tylko 3 razy słyszałem Polaków - dwóch przypadkowych przechodniów i jedną babkę w Władywostok FM

5. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Na czerwono zaznaczyłem ulice gdzie możesz spotkać Polaków, jeszcze możesz pochodzić po molo koło kręgielni, tam też czasem można ich spotkać... tylko musisz mieć trochę cierpliwości, ponieważ trzeba się tam nachodzić żeby jakiegoś spotkać :D

6. Xertis

Xertis Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zebrzydowice
    Ok dzięki ALL MACIE PLUSIKI :]

Kuban a mógłbyś mi pomóc szukać miejsca do parkoura ?

7. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    1. Inaczej nazywaj tematy
    2. Przestań z tymi plusikami! To nie jest jakaś fotka.pl czy coś! Pomaga się bezinteresownie!

8. Xertis

Xertis Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zebrzydowice
    Dobrze Panie #Pablooo88

9. Godzilla

Godzilla Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chorzów
    O co Ci chodzi? Jak chce dawać niech daje to chyba nie jest zabronione dziękowanie za pomoc.
    Lepiej byś się zabrał za tych co czata z forum robią.
    Był bym tylko za zmianą tematu bo na razie słabo sprecyzowany ale ogólnie sam pomysł ciekawy dla fanów gry.

10. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jak chce to niech daje, ale niech nie piszę w tytułach tematów o tych PLUSIKACH albo w postach z caps'em... To nie jest serwis typu fotka, że musi CIĄGLE o tym wspominać...
    Jakbyś nie zauważył już zmieniłem nazwę tematu. A zostawiłem taki temat bo niech będą tutaj OGÓLNE pytania, żeby nie śmiecić forum

No i co do Twojej uwagi to mam się za Ciebie wziąć? ;)

Wczytywanie...

Poleć forum