1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA IV pytanie

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez slawomir0104, Luty 16, 2009.

1. slawomir0104

slawomir0104 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z miasta
    Witam mam pewien problem bo nie wiem jak chce kupić broń u littlego Jacoba to jaką mam wybrać opcje w telefonie ??? i jak chce zmniejszyć poziom gwiazdek do dźwonie do pierwszej dziewczyny ale też jaką opcję wybieram??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Z Litlle Jacobe'm musisz miec chyba 90% respectu , wtedy wyskoczy ci opcja gun czy jakoś tak . To samo i u Michelle .

4. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Nie chodzi o Michelle tylko o Kiki, z którą można się umówi na love-meet.net - jej nick to LawChick, przy 90% czy coś takiego zaproponuje nam swoje usługi, czyli Clear wanted.

5. Ponker

Ponker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To proste musisz miec 90% like potem Litlle Jacob dzwoni cos tam gada i wybierasz w telefonie Litlle Jacob i i wybierasz opcje Gun

Wczytywanie...

Poleć forum