1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA IV robiło to, czego Watch_Dogs nie może

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 26, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Mamy hit! Watch_Dogs w pierwszych recenzjach zbiera same super wysokie oceny. Jutro schodzi embargo na tę produkcję, a co za tym idzie dostaniemy więcej recenzji i będziemy mogli się o grze dowiedzieć kilku nowych rzeczy. Ja nadal jestem pełen obaw, a nagranie, które znajdziecie w rozwinięciu tylko karmi mieszkające we mnie lęki.

Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądałby świat pozbawiony cieni? Świat, w którym poszczególne schodki są wypełnione niewidzialną równią pochyłą? Ubisoft za sprawą Watch_Dogs (PS4) pokazuje graczom wizję świata alternatywnego.

Myśleliście, że samochód to ciało stałe, a woda się na takim zatrzymuje? Błąd! W "prawdziwym" życiu woda przenika przez pojazdy. Ktoś wpadł na genialny pomysł porównania PCtowej wersji Grand Theft Auto IV i Watch_Dogs.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Z tego co widzę to Watch Dogs jest trochę zacofane. To gra, która może byłaby dobra w 2010 roku. Choć nie grałem to takie mam wrażenie po kilku gameplay'ach. Wszystko okaże się dopiero po zagraniu. Noo.. Zobaczymy.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Bez obrazy ale powiedzenie " Idź Pan w chu* z taką grą" jest bardzo trafne!

W W_D walniesz latarnie i odbija się od ciebie jak ping pong..
    Wlecisz do wody to "wyrzuca" Aidena z auta .
    Wjeżdżasz w tunel to światła raz się włączają raz nie, a raz po chwili WTF?!

Ubisoft powinien dostać tęgie baty od graczy za tą grę!

Znając życie czasopisma/redakcje itp itd będą dawać temu czemuś 8-9/10! Porażka totalna.. Pytam się za co?!

Filmik ukazuje, że GTA 4 jest lepsze niż W_D. A jakoś R* nie chwaliło się tam nie wiadomo czym.. Mówili, że będzie wypasiona gra i była wypasiona gra i jest nią do dziś!

KamQiX

Jak nie chcesz się wkur. I grasz (tak jak ja jeszcze w GTA 5) to lepiej nie odpalaj tego bo możesz dostać porażenia mózgowego i rzucać padem w biednego i niczego winnego xboxa bądź telewizorka.
    Na poważnie Ubi musi się wiele, wiele, wiele (po 10 minutach) wiele nauczyć. Sam fakt dodania jednej ciekawej rzeczy (powiedzmy hakowania) nie sprawia, że cała gra to nieziemski hicior.

Bo z tego co nam dali taki tok myślenie wnioskuje..

1 osoba to lubi.
  5. sajosoldier

sajosoldier Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hmm, jak dla mnie to nie ma znaczenia czy jest cień albo czy pęka ściana lekko po uderzeniu. Ja podczas gry nie zwracam na to uwagi.Oby była dobra fabuła. :p

6. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Kurcze, te zniszczenia samochodów w GTA IV, to do tej pory robią na mnie niesamowite wrażenie :D

A co do tematu, przecież nie od dziś wiadomo, że R*, to mistrz w implementacji w swoich grach masę drobnych szczegółów, które odkrywa się miesiącami :D

1 osoba to lubi.
  7. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Wszystko ok, tylko nie napisali czy wersja GTA jest z x360 czy kompa, podobnie jak w przypadku watch dogs.

8. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Opis pod filmikiem: "PC: Core i5 3570k, 8 GB RAM, GTX660Ti, Win 7 64 bit".

Opis pod newsem: "Ktoś wpadł na genialny pomysł porównania PCtowej wersji Grand Theft Auto IV i Watch_Dogs.".

9. Onicniepytaj

Polubienia:
    1683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Czy to ważne?
    Np. zniszczenia i inne bzdety (te mega szybkie wychodzenie z pojazdu jak wpada do wody .) na pewno ci nie dodadzą do wersji XO, PS4 czy PC jak nie ma tego wersja na X360, PS3. Bo było by to bez sensu.

Nie ukrywajmy tego.

Zostaliśmy (gracze) ******* przez Ubi i to totalnie. Za to powinni prażyć się w piekle! R* powinien sądzić się z nimi o bezczeszczenie marki "GTA 5" do której Ubi odnosił się na plakatach (przed przesunięciem premiery) z

10. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Każdy sandbox jaki wyjdzie, zawsze jest porównywany z GTA. Inni twórcy powinni brać przykład z GTA, wtedy było by ok :p
    Szczerze mówiąc to dla mnie takie szczegóły nie robią różnicy, sam jeszcze nie grałem w W_D, ale z tego co piszą Ci co grali to nie jest kolorowo...

Wysłane z mojego Live With Walkman przy użyciu Tapatalk 4

11. Reaper44

Reaper44 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Myślałem że taką kichę odwalili tylko na starą generację jeśli chodzi o WD, ale widzę, że nextgeny i PC wcale lepiej się nie mają, poza wyraźniejszą grafiką w wyższej rozdzielczości :D

12. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Mnie od razu bije po oczach ogólna tandentość - te błyszczące samohcody jak zabawki z basaru,model zniszczeń. Takie niedopracowanie odrzuca od razu ,nawet jak gra nienajgorsza. Chyba GTA nadal bedzie wzorem sandboxa

13. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Od początku byłem sceptycznie nastawiony do gry Watch Dogs i wszystko się sprawdziło. Ta gra zupełnie nie ma mocy a hakowanie sprowadza się do naciśnięcia przycisku X. Zupełnie mnie ona nie kręci. Tu jest porównanie z jakże starszą grą a mianowicie GTA IV i co. I GTA IV zjada na śniadanie Watch Dogs. Z GTA V nie ma co w ogóle tej gry porównywać.

14. Bezpejson

Bezpejson Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Trzebnica
    Grałem i nie dorasta do pięt GTA 4 Nie wspominając o piątce najlepszej grze EVER do wydania VI oczywiście

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka

15. newuser1

newuser1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Za to W_D ma coś czego nie ma żadne GTA! Piszczenie opon na trawie :D

16. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Kiedyś czekałem.. Ba! Złożyłem nawet preorder. Po pierwszych szopkach z tą produkcją anulowałem go i zastanawiałem się czy zrobiłem dobrze. Wczoraj gdy zobaczyłem że W_D dostało wysokie oceny postanowiłem jednak je dziś kupić i dzięki bogu mam to zboczenie że gdy przyjdę z pracy pierwsze co robię to włączam kompa i czytam wiadomości. Teraz (po tym filmiku) wiem, ze W_D to kolejna kasowa i nic nie wnosząca kaszanka. Nic dziwnego że nie wypuścili tego z GTA V, bo gdyby tak zrobili to dziś już by nikt o tej grze nawet nie pamiętał. Zostałaby zjedzona, przetrawiona a na koniec wysrana (wybaczcie za dosadne stwierdzenie) przez wszelkie gazety i portale branżowe.

17. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Kupie WD gdy będzie kosztować max 50zl.

Wysłane z mojego Nexus 7

18. Onicniepytaj

Polubienia:
    1683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Czy ja wiem Saints Row też jest porównywalne do GTA ale jest tak crazy, że wykreowali swój styl i swoje wariactwo - co oczywiście jest pozytywne. W jakiej innej grze będziesz kogoś okładać dildo .. Tak samo Mafia ta fabuła, te czasy miodzik.

Ale fakt, faktem gry które wychodzą powinny się wzorować na GTA i być co najmniej tak samo dobre jak nie lepsze..

19. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Tak żem czuł! Od początku byłem przekonany, że ta gra nie będzie nawet miała startu do GTA V, a tutaj nawet wygląda biednie przy czwórce. No, ale wiadomo, że Rockstar>>>>>>>>Ubisoft.

Wy też macie takie odczucie, że wszystkie gry Ubisoftu są jakieś takie... "Drewniane"? Przy każdej produkcji tego studia mam takie dziwne uczucie.

Wczytywanie...

Poleć forum