1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA IV różnice z PS3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Problem, Sierpień 23, 2012.

1. Problem

Problem Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dzień dobry, po raz kolejny mam pytanie, ale tym razem chodzi o grę. mianowicie GTA IV, i to, czy moglibyście mi wskazać różnice między tą grą na ps3 a na xbox 360. Zasłyszałem, że na ps3 ma się więcej budynków, do których można wejść, a nawet, że udostępnione są wszystkie. O xbox 360 cisza, więc pomyślałem, że tu znajdę odpowiedź. Na koniec polećcie mi też proszę, czy w ogóle jest to gra warta 80 zł i czy dostanę ją gdzieś taniej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Zdecydowanie warta ;-) co do roznic to pierwszy raz słyszę o czymś takim. Ale wątpię żeby to była prawda. Prawdopodobnie jedyna różnica jest grafika. Sprawdź filmiki na yt

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

4. Problem

Problem Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ale mozna do tych budynków wchodzić? bo mnie kręci, jak jest tak bardzo jak na prawdziwo, że można zrobić rozróbę wewnątrz jakiegoś bloku czy drapacza chmur.

5. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie wiem kto ci takich bzdur nagadał :D Gra jest taka sama.

6. Cisek007

Cisek007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radom
    Gra jest taka sama, ale podobno optymalizacja na ps3 pozostawia wiele do życzenia

7. grochu41

grochu41 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Czerwona Woda
    2 różnice:
    rozdzielczość wyświetlania, a mianowicie na PS3 jest niższa.
    szybkość doczytywania tekstur (na PS3 wygląda to lepiej, nawet jeśli na X'ie masz zainstalowane).

8. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Na PS3 płynniej chodzi niż na Xboxie 360 :)

9. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    ja kiedyś na wystawie w MM widziałem GTAIV na xboxie i ps3 i powiem tak na ps3 gta się zacinało było może z 22FPS nie wiem czy to wina że chodziła cały dzień czy co ale tak widziałem, patrząc na YT grafika na xboxie jest ciut lepsza chociaż też gra się przycina jest to spowodowane złą optymalizacją gry która pozostawia wiele do życzenia, ale jak zainstalujesz na HDD to da się spokojnie grać :)

10. buteks102

buteks102 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oborniki Śląskie
    ja grałem od roku (teraz rgh) z płyty po kilka godzin dziennie w IV i nic nie ścinało. żadnych różnic między ps3 a xbox nie ma oprócz grafiki. Moim zdaniem gra warta ceny.

11. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    może Twoje oko tego nie dostrzegło ;p ale na moim xboxie starym, obecnym i u kumpla chodzi tak samo i są spadki FPS przy szybkiej jeździe, dynamicznych akcjach itp. :)

Wczytywanie...

Poleć forum