1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gta IV vs CoD MW2

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez tomix200, Sierpień 25, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. tomix200

tomix200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żary
    Witam. Na portalu Gametrade.pl wystawiłem grę ME II. Dostałem dwie propozycje: Call of duty Modern of warfare 2 i Gta IV. Jeśli chodzi o sterowanie padem, to jestem raczej początkujący, ale szybko się uczę ;] W obie gry grałem (na pc u kolegi), ale jakoś nie mogę się zdecydowac. Czekam na wasze opinie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Air1

Air1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cod bardziej ci sie przyda , niedługo wyjdzie Cod 7 i myślę ze Mw 2 to bedzie fajny trening zeby sie lepiej zapoznac z fps na konsole :D
    Gta 4 to gra typu singleplayer , moim znadniem z codem bedziesz miał wiekszy ubaw na multi , ale to zalezy od tego jakie wolisz typy gier , bo nie powiedziales :p

4. tomix200

tomix200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żary
    Lubię prawie wszystkie typy gier ;] Ale chyba wybiorę Cod'a ... Gta IV kupię sobie w późniejszym czasie. Zastanawiam się głównie dlatego, że mam sentyment do gta, własny serw i wogule... Ale gta IV nie kosztuje tak dużo, jak CoD, więc jestem bardziej na cod'a ;)

5. pawel1503

pawel1503 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jakuszowice
    Ja również polecam Ci Cod'a. Gta jest dość monotonną grą i niestety, ale średnią. Po przejściu Cod'a jest jeszcze świetny tryb multi ;D

6. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum